Poznejte sami sebe s podporou kouče

Výlet za sny

Potřebujete se na chvíli zastavit a poskládat si svoje myšlenky?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Potřebujete se na chvíli zastavit a poskládat si svoje myšlenky? Potřebujete formulovat své pocity a potřebujte, aby někdo poslouchal vás? Aby někdo vaše myšlenky parafrázoval a nesoudil? Říkáte si „já chci být prostě jen šťastná/šťastný“ a nevíte, co se současnou situací? Je ve vašem životě něco, co chcete změnit a nemáte k tomu potřebnou sílu? Vydejte se hledat řešení. Průvodcem na cestě za Vaším snem Vám bude zkušená koučka Klára. A kde jinde nechat průchod svým myšlenkám a emocím než v přírodě, která je plná pozitivní energie… Na výletu se mnou prožijete 3 hodiny v přírodě. Bez lidí, pouze Vy a já v roli kouče - průvodce. Vydáte se na cestu za spokojeností. Společně projdeme krásnou čistou přírodou, kde můžete volně dýchat a otevřít se svým pocitům. Vkročíte na cestu za svými sny. Můžete se radovat, mluvit nebo mlčet, jít či zastavit se... Přemýšlet a nacházet odpovědi, urovnat si své myšlenky. Pokud si chcete cestu nejen užít, ale dojít do cíle, resp. nalézt smysl, pochopení např. vaší současné životní situace, vydejme se na ni společně.

Co se bude dít?

Nejprve se setkáme online, abychom si společně definovali Vaše očekávání a cíle. Společně nahlédneme na Vaši životní situaci a na to, co by Vám výlet měl přinést. S ohledem na Vaše možnosti naplánujeme trasu. V domluvený den vyrazíme přírodou na cestu za Vašimi sny. Citlivě Vás provedu Vaší změnou. Na závěr zážitku zhodnotíme výsledek. Nehodnotíme, jak Vám to šlo, ale jak pro Vás byla spolupráce přínosná. Co Vám vyhovovalo, k jakým poznáním jste dospěl/a a co chcete ve svém životě dělat jinak apod.

Co zážitek obnáší?

Úvodní konzultaci online,
3 hodiny výlet s koučem v Českém Ráji.
Malé občerstvení v přírodě.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Koučování probíhá formou vycházky do přírody. Počasí může ovlivnit subjektivní vnímání vycházky.

Oblečení

Pohodlné, sportovní, pevná obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Jičín

od 6 900,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.