Mám poukaz |Tandemový seskok

Tandemový seskok je jedním z nejoblíbenějších adrenalinových zážitků vůbec.

  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější
náš tip

Na co se budete tešit

Tandemový seskok je jedním z nejoblíbenějších adrenalinových zážitků vůbec. Volným pádem se řítíte z 3000 až 4000 metrů s tandempilotem na zádech. Seskok padákem je zážitek, který dokáže skloubit jak adrenalin a zábavu, tak i neskonalý pocit štěstí a osobního úspěchu po hladkém přistání na zemi. Tandem je určen pro všechny dobrodruhy a adrenalinové nadšence od útlého věku 8 let. Udělejte radost sobě, přátelům a nebo členům své rodiny a staňte se na chvíli opravdovým parašutistou.

Co se bude dít?

Co vás čeká? Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Následně s vámi tandempilot provede patnácti minutovou instruktáž o průběhu seskoku. Vysvětlí vám, jak budete vyskakovat z letadla, co dělat v průběhu volného pádu a co se bude dít, když poletíte na padáku. Poté se oblečete do kombinézy, ustrojíte se do postroje určeného pro seskok a váš instruktor provede bezpečnostní kontrolu. Na oči dostanete ochranné brýle. Poté nastoupíte do letadla a následuje let do výšky 3000 - 4000 metrů, který trvá zhruba 20 - 30 minut. Během stoupání si užijete plnohodnotný vyhlídkový let. Po výskoku z letadla budete padat volným pádem rychlostí cca 200km/hod. Ve výšce 1500 metrů tandempilot otevře padák a vy si budete moci bezpečně vyzkoušet jeho řízení. Let na padáku trvá 7-10 minut. Na přistání si tandempilot převezme řízení a hladce s vámi přistane. Při rezervaci termínu nahlaste vybranou lokalitu Přibyslav nebo Jihlavu.

Co zážitek obnáší?

Tandemový seskok,
zapůjčení potřebného vybavení (vyjma sportovní obuvi),
oblečení - kombinéza,
certifikát o provedeném seskoku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný - jako divák.

Počasí

Má zásadní vliv.

Oblečení

Pohodlné sportovní oblečení dle aktuálního počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Maximální váha pasažéra je 120 kg. Je-li vaše váha mezi 90 - 100 kg platí se poplatek ve výši 500 Kč, pasažéři s váhou nad 101 kg platí poplatek 1000 Kč. Zaskákat si mohou i děti a to již od 8 let za písemného souhlasu obou rodičů. Tandemové seskoky se provádějí na moderních tandemových systémech SIGMA od firmy UPT, tedy na padácích s nejlepšími bezpečnostními parametry dostupnými na světě, vybavenými automatickými záchrannými přístroji VIGIL 2.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Na tandemový seskok není třeba lékařská prohlídka. Seskok by však se svým lékařem měli konzultovat epileptici, kardiaci a diabetici.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.