Dárky k výročí pro rodiče

I když toho už mají vaši rodiče za sebou mnoho, co jim k výročí dopřát o zážitek navíc? Vsadíme se, že v naší nabídce najdete něco, co ještě nezažili.

4.8 (1523 recenzí)

Dárky k výročí pro rodiče

vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem, Blatná okr. Strakonice, Bouzov, Česká Sibiř-Miličín, Chrudim, Frýdek-Místek, Hukvaldy, Jihlava, Nepomuk - Zámek Zelená Hora, Poděbradsko, Safari Resort Hluboká u Borovan, Slavonice, Strakonice, Tábor, Telč, Uherské Hradiště, Žatecko - Libočany-Lounsko.

od 15 700,-

Nejprodávanější
Zaváděcí cena

Český Krumlov

7 129,-

okres Příbram

od 2 700,-

Český Krumlov

5 390,-

Nové Město Nad Metují

od 7 090,-

Dolní Morava

od 5 000,-

Chotýšany

od 5 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 750,-

vícero lokalit

Okolí Karlštejna, Okolí Brna, Okolí Tišnova

27 999,-

Kněžmost - Branžež

od 5 000,-

Omezená kapacita

Praha

od 4 190,-

Omezená kapacita

Karlovy Vary

od 8 000,-

Chotýšany

od 5 000,-

Vilémov - Klášter

od 3 900,-
Dárky k výročí pro rodiče

I když toho už mají vaši rodiče za sebou mnoho, co jim k výročí dopřát o zážitek navíc? Vsadíme se, že v naší nabídce najdete něco, co ještě nezažili.

Udělejte jim oběma radost

Můžete jim dopřát společný zážitkový pobyt. Mají raději přírodu než velkoměsta? Vyberte jim pobyt v korunách stromů či na vodní hladině. Chcete jim připomenout, jak může vypadat romantika? Kupte jim krásný pobyt v roubence. Společně strávený čas ve wellness je rozhodně pro zasloužilé rodiče odměnou, kterou opravdu ocení. A pokud si potrpí na dobré jídlo a stylové prostředí, vybírejte v naší nabídce večeří v luxusních restaurací. Mají-li rádi spíše pohyb na čerstvém vzduchu, darujte jim projížďku na jachtě, na ekoloběžce anebo kánoi.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.