Mám poukaz |

Dárky k výročí pro rodiče

I když toho už mají vaši rodiče za sebou mnoho, co jim k výročí dopřát o zážitek navíc? Vsadíme se, že v naší nabídce najdete něco, co ještě nezažili.

Udělejte jim oběma radost

Můžete jim dopřát společný zážitkový pobyt. Mají raději přírodu než velkoměsta? Vyberte jim pobyt v korunách stromů či na vodní hladině. Chcete jim připomenout, jak může vypadat romantika? Kupte jim krásný pobyt v roubence. Společně strávený čas ve wellness je rozhodně pro zasloužilé rodiče odměnou, kterou opravdu ocení. A pokud si potrpí na dobré jídlo a stylové prostředí, vybírejte v naší nabídce večeří v luxusních restaurací. Mají-li rádi spíše pohyb na čerstvém vzduchu, darujte jim projížďku na jachtě, na ekoloběžce anebo kánoi.


vícero lokalit

od 15 700,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
nejprodávanější

Český Krumlov

4 630,-

nejprodávanější

Nové Město Nad Metují

od 6 590,-

nejprodávanější
Novinka

vícero lokalit

27 999,-

okres Příbram

od 2 700,-

Lipenská přehrada

5 500,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.