Aktivní dovolená v Českém Švýcarsku

Přijeďte do Děčína užít si aktivní dovolenou a ubytujete se v bungalovu v moderním kempu.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Přijeďte do Děčína užít si aktivní dovolenou a ubytujete se v bungalovu v moderním kempu. Čeká vás plavba na kánoi pro řece Labe i cyklovýlet po Labské stezce. Lodě, pádla, kola či koloběžky vám půjčíme. Volný čas můžete strávit jakkoliv, procházkou, sluněním na břehu Labe a nebo se vypravte do zoo či aquaparku. Večer můžete vydechnout tematicky u piva Kapitán z místního minipivovaru a také zakousnout něco z lokálních specialit v bistru v Kempu. Prostě jen přijeďte a objevte nečekaný zážitek na Labi a nemusí to být zrovna víkend.

Co se bude dít?

1. den předložíte při příjezdu svůj zážitkový poukaz na recepci kempu. Ubytujete se v bungalovu, dáte si večeři a zbylý čas můžete využít dle svého uvážení. 2. den po snídani vystartujete na kole z kempu po Labské cyklostezce proti proudu řeky. Vine se kopci zeleného Českého středohoří. Cestou si lze prohlédnout pivovar ve Velkém Březně a osvěžit se v pivovarské restauraci. Cílem jsou Masarykova zdymadla pod středověkým hradem Střekov. Tam vám přivezeme lodě z naší půjčovny, abyste mohli proplout plavební komorou této ojedinělé technické památky. Při plavbě proplujete také pod Mariánským mostem, jednou z 10 nejunikátnějších železobetonových staveb světa. Po 5-6 hodinách doplujete do cíle – do kempu. 3. den se posilníte výbornou snídaní a vyrazíte na raftu přes historické město Děčín. Poté se už vnoříte do úchvatného labského kaňonu, který je svírán z obou stran hradbou skalních věží. Cesta z Děčína do Schmilky trvá přibližně 3 hodiny, do Bad Schandau 4 - 5 hodin. Posedět můžete v přívoznické hospůdce Dolní Grund, která nabízí nejkrásnější pohled na skály na světě. Zvolíte-li si za cíl doplout do lázeňského městečka Bad Schandau, vracet se budete na kolech po Labské cyklostezce. Po návratu do kempu následuje individuální odjezd. Svůj cíl nahlásíte při rezervaci termínu.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 7100,- Kč. Můžete ji využít v Kempu Děčín například na tento balíček služeb:
2 x ubytování v bungalovech s vlastní koupelnou, plně zařízených s lůžkovinami,
1x večeře v kempovém bistru,
2 x bohatá snídaně,
2 x zapůjčení kola nebo koloběžky včetně přilby a balené vody na cestu (mimo variantu s vlastním kolem),
2 x zapůjčení lodí včetně potřebného vybavení (raftu pro 2 - 4 osoby či kanoe – 4 – 6 osob),
2 x transfer kol na start plavby, resp. transfer lodí po cyklojízdě.
Místní poplatek z pobytu.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu. Parkovné/ auto /den = 70 Kč, poplatek z pobytu osoba / den = 20 Kč, doplatek za půjčení elektrokola na 2 dny/osoba = 1000 Kč.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Outdoorové.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz – postačí elektronická verze. Co třeba kolečkové brusle, se kterými ve volném čase můžete vyrazit po Labské stezce.

Poznámka

Je-li druhou osobou dítě, musí mu být minimálně 8 let. Bungalov - útulný dřevěný bungalov až pro 4 osoby s vlastní koupelnou a WC. Součástí je teráska, kde se dá večer příjemně posedět.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav - vhodný pro zvolené aktivity.

Pro koho

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.