Ola Kala - kurzy pečení

Ola Kala jako nejstarší škola vaření vám nabízí pečící a cukrářské kurzy.

Platnost poukazu do 31.12.2026

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

i Zážitek je možné bez starosti vyměnit.

Termíny doručení

  • Skladem
  • E-mailem: ihned u vás, 24/7
  • Osobní vyzvednutí: dnes do 1h na pobočce (I.P. Pavlova, Praha 2)
  • Výdejní místo Balíkovna/Balíkovna na adresu: zítra u vás
  • Výdejní místo PPL Parcelshop/PPL na adresu: zítra u vás
  • Expresní kurýr: V Praze dnes do 2h u vás

Na co se budete těšit

Rádi pečete? Zkoušíte nové dezerty a na některé si sami netroufnete? Vyzkoušejte kurz pečení. Ola Kala jako nejstarší škola vaření vám nabízí pečící a cukrářské kurzy, které kromě letních prázdnin pořádá zejména o víkendech. Z nabídky osvědčených pečících kurzů je složité si nevybrat.
Nadýchané croissanty jak z pařížského bistra nebo kynutá těsta a koláče naslano i nasladko. Na své upečení se také těší osvědčené větrníky, věnečky a éclairy z odpalovaného těsta i načančané křehké tartaletky.
Pro romantické okamžiky se nejlépe hodí dort s náplní tropického ovoce a je jasné, že k ryzímu pečení patří také kvásek a výtečný domácí chleba.
K občerstvení během "sladkého kurzu" je vždy připraveno “něco slaného” a žízeň lze kromě nealko nápojů uhasit osvěžujícími víny z mnoha zemí.
A něco navíc? Klienti říkají, že Ola Kala má dvě nejhezčí studia v Praze. Přijďte a posuďte sami.

Co se bude dít?

Po příchodu do studia předáte svůj zážitkový poukaz a následně vás lektorka seznámí s průběhem kurzu. Peče se ve dvojicích nebo skupinkách podle typu kurzu a možností vybavení obou studií, které mají 4 nebo 6 trub. Výtvory dostává každý účastník zabalené s sebou do papírových obalů. Objednaný kurz lze s týdenním předstihem vyměnit za jiný, včetně kurzů vaření. Zážitek začíná obvykle v 16:00 nebo o víkendech v 10:00 dle konkrétního termínu kurzu.

Co zážitek obnáší?

  • 4hodinový kurz pečení pod vedením zkušené cukrářky v hodnotě 3 600Kč
  • veškeré suroviny
  • vytištěné recepty
  • zapůjčení zástěry
  • občerstvení - slaný catering na vlasním pečivu (roastbeef, domácí paštika, hummus a další)
  • neomezenou degustaci více druhů vína
  • domácí ledový čaj, filtrovanou vodu Purezza, pivo, Colu, teplé nápoje jako kávu a čaj
  • certifikát o absolvování kurzu
Vybírat můžete z těchto kurzů:
  • Tartaletky, Croissants, Kynutá těsta, Domácí chléb napoprvé, Éclair, větrník a věneček, Slané koláče kynuté i křehké
Kurzy se mohou v průběhu roku měnit.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 15 let (je nutné upozornit na účastníky mladší 18ti let bez doprovodu plnoleté osoby z důvodu konzumace alkoholických nápojů). Kurzu se účastní maximálně 12 osob. U této aktivity je nutné přizpůsobit se pravidelně vypsaným termínům. Závaznou rezervaci termínu je možné bez stornopoplatků zrušit 6 pracovních dní před konáním zážitku.

Jak uplatnit benefity?

Na tento zážitek lze uplatnit tyto online a tištěné benefitní poukázky.

Podrobné informace k benefitním programům naleznete na https://www.firmanazazitky.cz/uplatneni-benefitu

  • Online benefitní programy:

  • Tištěné benefitní poukázky: (POZOR: nutné stáhnout formulář, viz. podrobné info)



  • Na tento zážitek JE možné využít Allegria kredit.

    Na tento zážitek NENÍ možné využít Allegria BENE kredit.

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

4.9/5
(14)
  • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  • profesionalita provozovatele zážitku
  • spokojenost s průběhem samotného zážitku
Příjemné prostředí, bezvadná lektorka, bohatá výslužka domů, široká nabídka nápojů a velmi chutné občerstvení.
0
0
s kurzem jsem byla velmi spokojena a mohu ho doporučit ostatním kdo by chtěl takový zážitek
0
0
Tereza R.
01.11.2021Ověřená recenze
Perfektní dárek! Velmi jsem si kurz pečení užila, jednotlivé techniky vyzkoušela a už se těším až získané znalosti vyzkouším v praxi. Úžasný přístup lektorky, která vše velmi ochotně ukázala a vysvětlila.
0
0
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha

2 450,-

Praha

od 3 600,-

Praha

od 7 200,-

Praha

od 3 900,-

Praha

od 7 800,-

Praha

od 3 600,-


Podobné zážitky

Jen u nás
Nejprodávanější

Praha

2 900,-

Jen u nás
Novinka
Jen u nás Nejprodávanější

Soběsuky

2 100,-

Nejprodávanější
20% sleva Nejprodávanější

Praha

1 500,- od 1 199,-