Základy sebeobrany pro ženy

Bojíte se v tmavých uličkách?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Bojíte se v tmavých uličkách? Chodíte často sama v nočních hodinách? Přemýšlíte stále o tom, jak byste se ubránila, kdyby vás chtěl někdo napadnout? Zkuste lekci sebeobrany ve stylu Wing Chun, jež je zaměřena na co nejjednodušší ale účinné techniky, které lze zvládnout v jakémkoli věku. Lekce sebeobrany Wing Chun jsou založené na aplikaci stoletých znalostí a dovedností tradiční školy bojových umění, která ve vás vychovává trpělivost, sílu vůle do života a pomáhá k problému přistoupit z pozice bojovníka. Ve dvouhodinové lekci sebeobrany se připravíte na typické situace na ulici, ve stísněných prostorech (výtah, chodba), i na nestandardní situace - správná prvotní reakce při útoku bývá rozhodující a zvyšuje šanci přežití. V neposlední řadě se naučíte prostřednictvím sebeobrany pěstovat hodnoty nezávislosti, svobody, sebedůvěry a lásky k sobě a světu!

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Následovat bude zahájení zážitku, kde se nejdříve dozvíte o tradičních bojových umění a technikách sebeobrany Wing Chun a proberete vaše možností a očekávání. Před praktickou částí se vždy provádí kloubní rozcvička a komplex Čchi Kung, které umožňují propracování těla a jeho přípravu na intenzivnější cvičení. Poté již bude následovat praktická část lekce sebeobrany a nácvik bojových technik Wing Chun. Učíme se zde také jak vnímat prostor kolem nás, jak se vyrovnat s fyzickou přesilou protivníka, správně využívat vlastní sílu a využívat výhody blízké vzdálenosti. Neutralizovat útočníka je možné velmi jednoduše, samozřejmě za předpokladu, že jste seznámeni s prvky sebeobrany, a jste připraveni psychologicky tyto prvky nekompromisně použít proti agresorovi!

Co zážitek obnáší?

2 hodiny cvičení, konzultace vašeho zdravotního stavu a kondičních možností, na závěr rozbor dosažených výsledků (upozornění na slabiny, doporučení ke zlepšování/ zbavení se potíže). Jako bonus dostanete slevu 10% na jeden měsíc skupinových lekcí sebeobrany Wing Chun v Praze.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Mistr Alex Zubarjev projevil svůj zájem o oblast bojových umění již ve svých 10ti letech.

V roce 2005 začal navštěvovat školu bojových umění Kung Fu Wing Chun a v roce 2009 se stal trenérem. Od roku 2010 je předsedou spolku Evropská asociace WING CHUN (dříve SPORT CLUB COBRA). Na téma bojových umění pravidelně publikuje a pořádá nejrůznější semináře. Stal se trenérem řady uznávaných sportovců z různých odvětví sportu. Například reprezentačního týmu České republiky v plážovém volejbalu Kolocová & Sluková (Kiki & Maki), brankářky ženského týmu "FbC Panthers Praha" florbalové extraligy žen ČR Marie Topolové, nebo mistra České republiky v pétanque trojic (2015) a certifikovaného trenéra mezinárodní federace pétanque (FIPJP) Petra Fuksy.

Cílem trenéra – Alexe Zubarjeva je komplexní rozvoj zdraví každého klienta tak, aby se postupně stával silnějším fyzicky i psychicky. Svůj život věnoval sportu a osobnímu rozvoji a v rámci hierarchie tradiční Asijské školy stal Mistrem 5. danu tradiční školy Kung Fu, prezidentem Evropské asociace školy Kung Fu, šéf-instruktorem Mezinárodní federace tradičních bojových umění.

Oblečení

Pohodlné, sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 18 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, Wing Chun je vhodný pro ženy všech věkových kategorií. Pro každou se vybírá individuální program, který počítá se specifickými charakteristikami daného člověka i jeho psychiky.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

Praha, Praha (u vás doma)

1 500,-

vícero lokalit

Praha, Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha (u vás doma)

Praha

1 500,-

Praha (u vás doma)

Praha

1 500,-

vícero lokalit

Praha, Praha (u vás doma)

1 599,-

Praha (u vás doma)

Praha

1 599,-

Praha (u vás doma)

Praha

1 500,-


Podobné zážitky

Domažlicko

5 000,-

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Březnice okres Příbram

od 2 499,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-

Praha/Čestlice

od 3 390,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.