Dárky k ostatním příležitostem

Toužíte svým blízkým koupit dárek, který jen tak od někoho nedostanou? V tom případě není rozhodně od věci pořídit zážitek jako dárek k nějaké příležitosti jako je jubileum, Den matek apod.

Vyberte neobvyklý zážitkový dárek

Výběr ideálního dárku pro tu kterou příležitost záleží jen na vás, jak dobře znáte obdarovaného/oslavence. Záleží určitě i na typu příležitosti, protože dárek ke Dni matek budete hledat určitě v jiné kategorii zážitků než dárek k promoci či ke Dni otců.

Nahlédněte do sekce adrenalinových dárků, které můžete vybírat jako dárek k maturitě či jen tak pro radost. Ke Dni otců se vyplatí zapátrat i v sekci Auto-moto a létání. Den matek je krásnou oslavou mateřské lásky, vybírejte pečlivě a darujte zážitek především z lásky. Doporučujeme relaxaci či péči o sebe a své zdraví. Zde je tip pro dárek k rozlučce se svobodou - párty na lodi. A k odchodu do důchodu využijte nabídku z kategorie gurmánských zážitků, ať svůj počínající důchod může obdarovaný pěkně oslavit.


Dárky k ostatním příležitostem

nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

náš tip

Praha

od 2 090,-

20% sleva

Hradec Králové (Předměřice)

od 1 699,-

20% sleva

Praha

1 500,- od 1 199,-

Ověřeno Darinou garance 4000 m
nejprodávanější
nejprodávanější

Chomutov

1 599,-

nejprodávanější
Ověřeno Darinou nejprodávanější
Ověřeno Darinou nejprodávanější

Praha 1

990,-

nejprodávanější

Broumovsko - Janovičky

od 2 699,-

nejprodávanější

Plzeň

od 1 780,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
nejprodávanější

Kutná Hora

od 2 500,-

nejprodávanější

Hřensko

od 3 000,-

nejprodávanější

Hradec Králové

od 2 990,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.