Dárky k čtyřicetinám

Přemýšlíte, co oslavenci k těmto krásným kulatinám dát za dárek? My bychom o něčem věděli. Vybráním daru v podobě zážitku totiž nejde šlápnout vedle.


Dárky k čtyřicetinám

Domažlice

od 5 999,-

vícero lokalit

Brno, Olomouc, Bravantice

2 699,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Kašperské Hory

od 5 770,-

Česká Ves

5 399,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-

Sedlčany

od 3 750,-

Pardubice

4 500,-

Mladá Boleslav

3 900,-

Příbram

2 399,-
Dárky k čtyřicetinám

Přemýšlíte, co oslavenci k těmto krásným kulatinám dát za dárek? My bychom o něčem věděli. Vybráním daru v podobě zážitku totiž nejde šlápnout vedle.

Dárky ke 40. narozeninám pro muže

Mužské oslavence v tomto věku jistě potěší prvotřídní degustace, ať už alkoholu či jídel. A který muž by neměl rád zlatavý mok? Zážitky jako pivní lázně tak jistě také zabodují. Možná by se rád stal pilotem na zkoušku, nebo by se rád stal kapitánem?

Dárky ke 40. narozeninám pro ženy

Ženy zase ocení zážitek, díky kterému si budou připadat zase o něco hezčí a méně unavené z neustáleho brebentění svých ratolestí? Dopřejte jí  profesionální péči v salonu či odbornou konzultaci se stylistkou, při které přijde na jiné myšlenky a výsledkem bude nadšena. A co takový kurz vaření? Díky němu se naučí nové zajímavé postupy a recepty, kterými pak sama ráda ohromí hosty u sebe doma.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.