IAFF - Samostatný seskok z 4000m

Seskok IAFF - výcvik pro samostatný seskok bez tandempilota.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Seskok IAFF - Tento seskok z letadla je podobně jako tandemový seskok jedním z nejbezpečnějších a nejrychlejších způsobů, jak si vyzkoušet volný pád a je v podstatě první úlohou výcviku AFF. Seskok IAFF se uskutečňuje samostatně z výšky 4000m, a vy tak máte jedinečnou možnost si vyzkoušet úžasný pocit volného pádu rychlostí 200 km/h o délce cca 50 vteřin. Po absolvování teoretické přípravy v rozsahu 14 hodin výcviku provedete seskok z výšky 4 km ! Seskok provedete se svým padákem na svých zádech (na rozdíl od tandemového seskoku) v doprovodu dvou instruktorů, kteří zajistí bezpečný průběh volného pádu a otevření vašeho padáku ve výšce 1800m. Prožitek z celého seskoku je výrazně intenzivnější než při tandemovém seskoku a hladinu adrenalinu vám zaručeně zvedne i pocit zvýšeného rizika ze samostatného rozhodování. Nicméně buďte ujištěni, že i tento typ seskoku padákem je pod našim odborným vedením bezpečnou záležitostí!

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Následně se vás ujme zkušený instruktor, se kterým postupně proberete teorii. Zážitek je rozložen obvykle do 3 dnů. Před rezervací termínů je nutné absolvovat lékařskou prohlídku. Dokument o tom, že jste pro seskok fit pak předáte instruktorovi (seznam pověřených lékařů zde: www.caa.cz/personal/povereni-lekari). Zážitek obvykle začíná v pátek odpoledne, kdy se probere teoretická a pozemní příprava. V sobotu dopoledne se pokračuje v teorii a pozemní přípravě. Pokud je vhodné počasí, absolvujete odpoledne seskok z výšky 4000m. Jestliže nebude vhodné počasí, je náhradním termínem pro seskok neděle. Na místě máte možnost doplatit si seskok nad rámec obsahu tohoto zážitku. Možnost domluvy individuálního termínu i v týdnu ve stejném časovém rozsahu.

Co zážitek obnáší?

Výcvik -14 hodinová teoretická a pozemní příprava pod vedením našich zkušených instruktorů.
Let výsadkovým letadlem do výšky seskoku.
1 seskok z výšky 4000m s dvěma instruktory.
Veškeré vybavení, které budete potřebovat pro seskok - padák, zabalení padáku, přilba, ochranné brýle, výškoměr.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, stravu a ubytování je možno zajistit, služby a produkty nad rámec balíčku, videozáznam ze seskoku je možno dokoupit na místě.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Určitě ano. Více v poznámce níže.

Počasí

Veškerý provoz je závislý na aktuálním počasí - bezpečnost provozu je u nás vždy na prvním místě.

Oblečení

Pohodlné sportovní oblečení s dlouhým rukávem a nohavicemi, obuv nad kotníky.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz a potvrzenou lékařskou prohlídku o zdravotní způsobilosti pro absolvování tohoto zážitku.

Poznámka

Vaši přátelé a blízcí na Vás mohou počkat v tamní restauraci s vyhlídkou pro sledování veškerého parašutistického provozu. Doprovod se může pohybovat volně po vyhrazených plochách pro diváky. Minimální věk účastníka zážitku je 15 let v den seskoku. U osob mladších 18-ti let je nutné předložit písemný souhlas rodičů / zákonných zástupců. Veškerý provoz je závislý na aktuálním počasí - bezpečnost provozu je u nás vždy na prvním místě. Platí přísný zákaz braní si sebou do letadla jakýchkoliv předmětů, zejména mobilních telefonů, hodinek, řetízků, atp. Platí i pro outdoorové kamery typu GoPro.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Max. váha účastníka je 110 kg. Při váze nad 105 kg doporučujeme konzultaci. Minimální věk je 15 let (v den seskoku). Tento zážitek není vhodný pro epileptiky a lidi se závažnými srdečními potížemi nebo pohybovými potížemi.

Pro koho

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Ověřeno Darinou - 1009 Kč garance 4000 m

Most

5 499,- od 4 490,-

Ověřeno Darinou garance 4000 m

Most

od 5 499,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem, Blatná okr. Strakonice, Bouzov, Česká Sibiř-Miličín, Chrudim, Frýdek-Místek, Hukvaldy, Jihlava, Nepomuk - Zámek Zelená Hora, Poděbradsko, Safari Resort Hluboká u Borovan, Slavonice, Strakonice, Tábor, Telč, Uherské Hradiště, Žatecko - Libočany-Lounsko.

od 4 250,-

vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem, Blatná okr. Strakonice, Bouzov, Česká Sibiř-Miličín, Chrudim, Frýdek-Místek, Hukvaldy, Jihlava, Nepomuk - Zámek Zelená Hora, Poděbradsko, Safari Resort Hluboká u Borovan, Slavonice, Strakonice, Tábor, Telč, Uherské Hradiště, Žatecko - Libočany-Lounsko.

od 15 700,-

vícero lokalit

od 18 700,-

Náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

vícero lokalit

Přerov, Erpužice

od 2 830,-

Hradec Králové

7 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.