Základní parašutistický výcvik

Obdivujete parašutisty?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Obdivujete parašutisty? Rádi byste se naučili také skákat padákem? A nebo víte o někom, kdo by chtěl parašutistou stát? Začněte základním parašutistickým výcvikem, který vás na seskok připraví. Čeká vás teorie i praxe. Zažijete na vlastní kůži stoupající adrenalin při přichycení karabiny za lano v letadle a vyčkávání na rozsvícení zeleného světla, které signalizuje čas pro seskok. Po krátké chvíli se při seskoku na laně lehkým trhnutím sám otevře padák a vy se pomalinku snášíte z výšky 1500 m zpět na zem. Užijte si vzduchoplavbu a výhled na krajinu. Instruktor na vás bude čekat na zemi a pomocí vysílačky vám bude pomáhat s řízením padáku k zemi.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Následně se vás ujme zkušený instruktor, se kterým postupně proberete teorii. Zážitek je rozložen obvykle do 3 dnů. Před rezervací termínů je nutné absolvovat lékařskou prohlídku. Dokument o tom, že jste pro seskok fit pak předáte instruktorovi (seznam pověřených lékařů zde: www.caa.cz/personal/povereni-lekari). Zážitek obvykle začíná v pátek odpoledne, kdy se probere teoretická a pozemní příprava. V sobotu dopoledne se pokračuje v teorii a pozemní přípravě. Pokud je vhodné počasí, absolvujete odpoledne seskoky z výšky 1500m. Jestliže nebude vhodné počasí, je náhradním termínem pro seskok neděle. Na místě máte možnost doplatit si další seskok nad rámec obsahu tohoto zážitku. Možnost domluvy individuálního termínu i v týdnu ve stejném časovém rozsahu.

Co zážitek obnáší?

Výcvik - 14 hodinová teoretická a pozemní příprava pod vedením našich zkušených instruktorů.
Let výsadkovým letadlem do výšky seskoku,
3 seskoky na laně z výšky 1500m.
Veškeré vybavení, které budete potřebovat pro seskok - padák, zabalení padáku, přilba, ochranné brýle, výškoměr.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, stravu a ubytování je možno zajistit.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Určitě ano. Více v poznámce níže.

Počasí

Veškerý provoz je závislý na aktuálním počasí - bezpečnost provozu je u nás vždy na prvním místě.

Oblečení

Pohodlné sportovní oblečení s dlouhým rukávem a nohavicemi, obuv nad kotníky.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz a potvrzenou lékařskou prohlídku o zdravotní způsobilosti pro absolvování tohoto zážitku.

Poznámka

Vaši přátelé a blízcí na Vás mohou počkat v tamní restauraci s vyhlídkou pro sledování veškerého parašutistického provozu. Doprovod se může pohybovat volně po vyhrazených plochách pro diváky. Minimální věk účastníka zážitku je 15 let v den seskoku. U osob mladších 18-ti let je nutné předložit písemný souhlas rodičů / zákonných zástupců. Veškerý provoz je závislý na aktuálním počasí - bezpečnost provozu je u nás vždy na prvním místě. Platí přísný zákaz braní si sebou do letadla jakýchkoliv předmětů, zejména mobilních telefonů, hodinek, řetízků, atp. Platí i pro outdoorové kamery typu GoPro.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Max. váha účastníka je 120kg. Při váze nad 105 kg doporučujeme konzultaci. Minimální věk je 15 let (v den seskoku). Tento zážitek není vhodný pro epileptiky a lidi se závažnými srdečními potížemi nebo pohybovými potížemi.

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou náš tip
Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

vícero lokalit

od 4 800,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.