Dárky k Valentýnu pro ženy

Valentýn je za dveřmi a vy si lámete hlavu s tím, co jí tento rok darujete? Zapomeňte na kytky a ohrané bonboniéry a darujte zážitek, na který bude vzpomínat ještě dlouho poté!

4.9 (492 recenzí)

Dárky k Valentýnu pro ženy

20% sleva Nejprodávanější

vícero lokalit

Karlovy Vary, Praha, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno, Ostrava

1 650,- od 1 320,-

- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Nejprodávanější

Soběsuky

2 100,-

Nejprodávanější
Nejprodávanější
Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Broumov

od 4 700,-

Plzeň – Černice

2 790,-

Jindřichův Hradec

7 900,-

Poděbrady

od 1 895,-

Praha 7

2 990,-
Dárky k Valentýnu pro ženy

Valentýn je za dveřmi a vy si lámete hlavu s tím, co jí tento rok darujete? Zapomeňte na kytky a ohrané bonboniéry a darujte zážitek, na který bude vzpomínat ještě dlouho poté!

Romantické pobyty pro dva

Vemte jí na romantický pobyt, kde strávíte společné chvilky v klidu a pohodě a oslavte Valentýn v luxusu. Jedním takovým pobytem je Wine wellness pobyt v hotelu Ryzlink v Mikulově. Tento krásný hotel uprostřed pohádkového Mikulova nadchne nejen milovníky vína. Na moravě najdete také čtyřhvězdičkový hotel Sladovna, který také nabízí luxusní wellness, kde si pořádně odpočinete.

Kosmetika a péče o tělo

Spoustu žen určitě ocení zážitky, kde se postarají o jejich zevnějšek. Poukazem do prestižní Petra Clinic nešlápnete vedle. Pokud má vaše partnerka ráda masáže, tak ji darujte thajskou olejovou masáž nebo romantickou masáž pro dva, kde si zážitek užijete společně.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.