Dárek k výročí svatby

Ať už slavíte první nebo padesáté výročí, najít ten pravý dárek může být složité. V naší kategorii “Dárek k výročí svatby” najdete široký výběr jedinečných zážitků, které budou tím správným darem k vašemu jubileu.


Dárek k výročí svatby

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Bukovany

od 5 809,-

Mladá Boleslav

8 850,-

U Slapské přehrady

13 140,-

Hrdoňov - Frymburk

11 710,-

Hrdoňov - Frymburk

15 529,-

Zaváděcí cena

Český Krumlov

7 129,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.