Na ekole do únětického pivovaru

Cyklovýlet údolím Divoké Šárky

Co takhle si trochu zasportovat?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Co takhle si trochu zasportovat? Máte rádi výlety na kolech? A co takhle elektrokolech? Vyzkoušejte Fat Tire e-bike - unikátní teréní ekolo vhodné pro cyklovýlet údolím Divoké Šárky. Právě tudy povede naše trasa, která začíná na Praze 1, pokračuje přes Stromovku podél Vltavy a pokračuje až do Únětic, kde si odpočinete a načerpáte síly v místním pivovaru. Ujedete plných 45 km se zastávkami v malebné přírodě. Dozvíte se spoustu zajímavostí, strávíte volný čas na čerstvém vzduchu a uděláte něco pro sebe. Skvělá kombinace nejen pro dny zalité sluncem.

Co se bude dít?

Místo setkaní je v centru Prahy v Dlouhé 24 v provozovně firmy PrahaBike. Tady potkáte průvodce, předložíte svůj poukaz, podepíšete výpůjční smlouvu na kolo a dostanete instruktáž jak operovat s Fat Tire e-kolem. Začátek v 10:00. Konec kolem 14:00 na stejném místě.

Co zážitek obnáší?

Výlet na elektrokole Fat Tire e-bike (unikátní horská e-kola s extrémně širokými pneumatikami), helma, průvodce/technik, instruktáž k ovládaní e-kola.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku (občerstvení – nápoje, strava při zastávkách v restauracích).

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Má vliv - jízda se nekoná za silného deště nebo sněhu.

Oblečení

Outdorové oblečení vhodné pro jízdu na kole.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz a občansky průkaz.

Poznámka

Min. věk je 14 let, a min. výška 165 cm, max. váha 120 kg. Účastník musí umět jezdit na kole bez problému s rovnováhou. Na výlet můžete vzít s sebou také děti ve věku od 5 do 8 let za doplatek 605,-/dítě, jež bude umístěno na přípojné kolo za e-kolem. Výletní skupinu tvoří maximálně 11 osob. Aby se zážitek v termínu konal, musí být splněn minimální počet účastníků - 7 osob. Děti ve věku 9 – 13 let se mohou zážitku účastnit zdarma na svém vlastním kole jako doprovod.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, není vhodné pro těhotné ženy. Min. věk je 14 let, min. výška 165 cm, max. váha 120 kg.

Pro koho

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.