Na ekole až k pivovaru v Úněticích

Soukromý cyklovýlet údolím Divoké Šárky

Vydejte se s elektrokoly Fat Tire e-bike na soukromou cestu jen s průvodcem.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vydejte se s elektrokoly Fat Tire e-bike na soukromou cestu jen s průvodcem. Trasa vede z centra Prahy přes Stromovku, podél Vltavy, údolím Divoké Šárky až do pivovaru v Úněticích. Tato cyklotúra Vás zavede kousek za Prahu a přitom pojedete krásnou přírodou. Ujedete plných 45 km se zastávkami v malebné přírodě. Nejen že se dovíte spoustu zajímavostí, ale strávíte volný čas na čerstvém vzduchu a uděláte něco pro sebe. V pivovaru si můžete zakoupit občerstvení na posilněnou pro zpáteční cestu. Nebo můžete využít nabídky restaurace U Lasíků, kde mají domácí koláče. Na nic nečekejte a vyražte na soukromý výlet.

Co se bude dít?

Místo setkaní je v centru Prahy v Dlouhé 24 v provozovně firmy PrahaBike. Tady potkáte průvodce, předložíte svůj poukaz, podepíšete výpůjční smlouvu na kolo a dostanete instruktáž jak operovat s Fat Tire e-kolem. Začátek v 10:00. Konec kolem 14:00 na stejném místě.

Co zážitek obnáší?

Soukromý výlet na elektrokole Fat Tire e-bike (unikátní horská e-kola s extrémně širokými pneumatikami), helma, průvodce/technik, instruktáž k ovládaní e-kola.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku (občerstvení – nápoje, strava při zastávkách v restauracích).

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Má vliv - jízda se nekoná za silného deště nebo sněhu.

Oblečení

Outdorové oblečení vhodné pro jízdu na kole.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz a občansky průkaz.

Poznámka

Min. věk je 14 let, min. výška 165 cm, max. váha 120 kg. Účastník musí umět jezdit na kole bez problému s rovnováhou. Na výlet můžete vzít s sebou také děti ve věku od 5 do 8 let za doplatek 605,-/dítě, jež bude umístěno na přípojné kolo za e-kolem rodiče. Děti ve věku 9 – 13 let se mohou zážitku účastnit zdarma na svém vlastním kole jako doprovod.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, není vhodné pro těhotné ženy. Min. věk je 14 let, min. výška 165 cm, max. váha 120 kg.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.