Kosmetický a kadeřnický balíček s manikúrou a líčením

Beauty den pro ženy

Kosmetické ošetření dle vašemu typu pleti, úprava obočí, manikúra, mytí a úprava vlasů a denní líčení. Darujte dámě komplexní péči o zevnějšek.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Tento balíček je vytvořen tak, aby vám poskytl péči o pleť a vlasy. Kombinace ošetření pleti na míru, úpravy obočí, manikúry a úpravy vlasů vám poskytne komplexní relaxační zážitek, který vás zanechá krásnější a odpočatější. Jakmile přijdete, profesionální kosmetička vás provede různými procedurami, zatímco vy budete relaxovat. Poté se vás ujme kadeřnice a zkrášlí vám vaše vlasy. Na závěr vás kosmetička nalíčí. Celá procedura trvá 2,5 hodiny, během které vám bude k dispozici malé občerstvení.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte na recepci svůj zážitkový poukaz a následně se Vás ujme profesionální kosmetička, která postupně provede všechny služby. Na závěr vás předá do rukou kadeřnice, která provede mytí a úpravu vlasů. V průběhu Vašeho dnu krásy Vám naservírujeme občerstvení, kávu i džus v ceně. Vašim úkolem bude pouze užívat si naši péči.

Co zážitek obnáší?

Kosmetické ošetření přímo na míru vašemu typu pleti,
úprava obočí pro krásný pohled,
manikúra včetně lakování nehtů,
mytí a finální úprava vlasů,
denní líčení.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

5 (5 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.