Adrenalinové zážitky v Praze

Rádi dopřáváte svým blízkým, nebo sami sobě, ty nejlepší zážitky? Tak právě tady, v sekci Adrenalinové zážitky Praha, najdete zážitky, které přináší vzpomínky na celý život.


Adrenalinové zážitky v Praze

- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Náš tip

Praha

1 590,-

Praha - Smíchov

od 1 200,-

Praha - Smíchov

od 1 200,-

Praha 1 - Nové Město

4 400,-

vícero lokalit

Praha, Brno, Příbor, Krušné hory

4 980,-

vícero lokalit

Praha, Krušné hory, Příbor, Brno

2 490,-

vícero lokalit

Praha, Ostrava, Olomouc, Brno

2 449,-


Adrenalinové zážitky v Praze

Rádi dopřáváte svým blízkým, nebo sami sobě, ty nejlepší zážitky? Tak právě tady, v sekci Adrenalinové zážitky Praha, najdete zážitky, které přináší vzpomínky na celý život.

Flyboarding v Praze

Adrenalinový sport jménem flyboarding má kořeny ve Francii a během několika let se stal světovým fenoménem. Vzleťte jako pták nad vodní hladinu a ovládněte flyboard - prkno poháněné vodními tryskami. Zážitek si můžete užít na hostivařské přehradě nebo přímo na Vltavě v centru Prahy, a to s mistrem ČR a Evropy Petrem Civínem. Učte se od profesionála a od těch nejlepších flyboardistů z týmu Flyboardshow se zážitkem Flyboarding v Praze s mistrem ČR.

Paintball a airsoft v Praze

Láká vás si zastřílet a trochu rozproudit krev? Vyrazte v Praze na paintball nebo airsoft! V nabídce najdete paintball jak pro malé - zážitek junior paintballová hra i paintball pro dva určený dospělým. Venku prší nebo je zima? Vyrazte na reball - indoor paintballovou hru, který díky gumovým nábojům nezanechává barevné skvrny a po zásahu nebudete sykat bolestí. Paintball nebo reball jste už zažili? Zkuste si unikátní paintball ve virtuální realitě pro skupinu přátel.

Zastřílet si můžete i při airsoftu pro dva, kde se střílí klasickými kuličkovkami. U nás najdete airsoft v kryté aréně v Libni. Užijte si různé typy herních scénářů - dobyjte pevnost nebo ukradněte vlajku nepřátelskému týmu.

Pokud vás ani jedno z těchto dvou možností neoslovilo, tak si běžte zastřílet se skutečnými zbraněmi na střelnici. Pod dohledem zkušeného instruktora si užijete střelbu z armádních pušek jako třeba AK-47, samonabíječku SKS - Simonov nebo americkou AR-15. Samozřejmostí je poskytnutí ochranných brýlí, sluchátek a řádné školení.

Větrný tunel v Praze

Lákal vás vždycky tandem, ale bojíte se výšek a na takový extrém si netroufnete? Zkuste si indoor skydiving v Hurricane Factory v Letňanech. Při standartním tandemu letíte volným pádem zhruba 1 minutu. Ve větrném tunelu budete „padat" minimálně 3x déle! Indoor skydiving je vhodný i pro děti a všechny věkové kategorie.

Pro ty, kteří si letání v Hurricane factory už vyzkoušeli, tak máme indoor skydiving s virtuální realitou. Promítněte si do brýlí záběry z reálného seskoku nebo digitální vesmír a zkuste něco, co jste ještě nezažili!

Únikovky v Praze

V hlavním měste najdete desítky unikových her, ať už hledáte únikovku venkovní nebo vnitřní, u nás si vyberete. Zajděte na adrenalinem nabitou únikovku Prison Island, kde najdete 30 vězeňských cel s 30 úkoly. Jedná se o největší exit game v České republice. Princip únikových her spočívá v plnění logických nebo fyzických úkolů a hádanek. Společně s vašim týmem se snažíte zdolat všechny úkoly v co nejrychlejším čase.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.