Airsoft pro dva

Vyzkoušejte na vlastní kůži stále populárnější hru, při níž se používají věrné repliky skutečných zbraní.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vyzkoušejte na vlastní kůži stále populárnější hru, při níž se používají věrné repliky skutečných zbraní. Airsoft pro dva v kryté aréně přímo v centru Prahy nebo na outdoorovém hřišti si zahrajete pod vedením zkušených instruktorů. Užít si budete moci různé typy scénářů od boje o vlajku až po dobývání pevnosti. Objevte v sobě taktika a prověřte svoji fyzičku na airsoftovém hřišti.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo se převléknete do speciálního oblečení, budete krátce proškoleni a pak už hurá do akce. Typ zbraně je přiřazen na místě.

Co zážitek obnáší?

2 hodiny hry, bezpečnostní brýle nebo maska, k dispozici zbraně: M4A1, AK47, 900 ks munice, oblečení (kombinéza + rukavice), služby organizátora.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Pojem airsoft už asi většina z nás někdy slyšela. Jedná se o moderní druh sportu, ve kterém po sobě hráči střílejí malými lehkými plastovými kuličkami se stlačeným vzduchem poháněných zbraní, které svým vzhledem zpravidla napodobují zbraně reálné. Airsoft se hraje v mnoha podobách od čistě sportovního až po napodobování reálných policejních nebo vojenských jednotek při použití autentické výstroje a výcviku.

Historie

Kořeny airsoftu sahají do Východní Asie konce 80. let 20. století, obzvlášť pak do Japonska, kde bylo vzhledem k místním zákonům pořizování ostrých zbraní velmi obtížné. Japonci proto hledali jinou alternativu. Airsoft je v mnoha oblastech Asie dodnes velmi oblíbený. Většina airsoftových zbraní a příslušenství pochází právě z těchto zemí.

Do ČR airsoft přišel v roce 1989, kdy se na naše území mohly začít dovážet výrobky z celého světa. Prvotní skupiny lidí, které začínaly působit na území ČR, se zaměřovaly hlavně na military reenacting. Hlavním dovozcem airsoftových zbraní, byla tehdy firma POSPA Models. Různými způsoby se však dovážely i zbraně z Itálie. Jednalo se hlavně o natahovací pušky a pistole nejen fy. MARUI, ale i ACADEMY. Elektrické zbraně byly z počátku velmi vzácné. Ty, které sem byly nejdříve dovezené, postrádaly hop-up systém. Postupem let, se však situace rapidně změnila. Začaly se dovážet převážně zbraně s hop-up systémem. Tehdy se však ještě nevyužíval upgrade zbraní. Hlavní nápor upgradu zbraní přišel až v novém tisíciletí, kdy se zvýšila poptávka po výkonnějších zbraních. Hlavním důvodem bylo zvýšení počtu víkendových bojovníků, kteří tento koníček považují pouze za sport, nikoli za životní styl a chtěli mít tak výkonnější zbraně než ostatní.

Pojmy

V airsoftovém světě se používá mnoho termínů a zkratek, objevuje se i převzatá vojenská nebo anglická terminologie. Ke speciálním termínům patří např.:

Hop-Up: higher operating power je mechanismus který je umístěn na konci komory. Jedná se o pružný dílec s vnitřním výstupkem který zasahuje do dráhy letu projektilu. Projektil po opuštění komory o tento výstupek "škrtne" a tím je mu udělena zpětná rotace. Celý tento mechanismus tedy nahrazuje absenci vývrtu hlavně, který by u airsoftových zbraní nemohl být použit. Projektil tak díky své rotaci dostává delší a přesnější dostřel. Zařízení hop-up, může být buď pevně nastavené na určitou optimální gramáž střeliva, nebo je nastavitelné (naprostá většina) což umožňuje nalazení na různé gramáže střeliva i přizpůsobení prostředí a opotřebení. Většina Hop-up komor je vyrobena ze silikonu a je nastavitelná skrze pákový či závitový mechanismus.

BB: airsoftová 6 mm nebo 8mm kulička, nejčastěji o váze 0,20 g až 0,43 g.

Tlačák: tlačný zásobník, který funguje na principu výtlaku munice pomocí silné pružiny k podavači, má menší kapacitu, ale nemusí se „dotáčet“ a nechrastí.

Točák: točný zásobník, který má v sobě zabudovaný mechanismus na výtlak munice k podavači složitým systémem ozubených kol, má velkou kapacitu, ale musí se průběžně „dotáčet“ a chrastí.

"Mrtvoliště": organizátorem určené místo pro zasažené, nebo pro ty co se neúčastní akce.

Doprovod

Je možný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné, sportovní oblečení – speciální oblečení Vám zapůjčí na místě.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Děti do 15 let v doprovodu rodičů (případně s písemným souhlasem rodičů), děti do 18 let v doprovodu dospělé osoby. Minimální počet hráčů je 8 (v případě menšího počtu hráčů se můžete zúčastnit otevřených scénářových her, jejichž termíny naleznete zde: www.playairsoft.cz nebo uhradit doplatek 300 Kč/osoba).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha - Smíchov

od 1 400,-

Praha - Smíchov

od 1 500,-

Praha - Smíchov

od 900,-

Praha - Smíchov

od 900,-

Benešov

1 500,-

Praha - Smíchov

od 4 200,-

Praha - Smíchov

od 4 500,-

Praha

4 400,-


Podobné zážitky

náš tip

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.