Střelba z armádních pušek

Balíček Armádních pušek je doslova nabitý zbraněmi silných ráží s velkým zpětným rázem, což Vám umožní vžít se do kůže vojáků na bitevních polích.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější

Na co se budete tešit

Balíček Armádních pušek je doslova nabitý zbraněmi silných ráží s velkým zpětným rázem, což Vám umožní vžít se do kůže vojáků na bitevních polích. Vyzkoušíte si nejpopulárnější útočnou pušku - AK47 ráže 7,62*39, sovětského původu. Stejný původ, stejná ráže, ale úplně jiná konstrukce, to je samonabíjecí puška SKS – Simonov, další zbraň Vašeho nabitého programu. Následovat bude americká útočná puška AR-15 ráže 223 Remington. S čím momentálně střílejí vojáci Armády ČR si zkusíte hned vzápětí, díky útočné pušce CZ 805 BREN. „Velké finále“ obstarají dvě zbraně těžšího kalibru v ráži 7,62*54R. Nejprve vyzkoušíte populární sovětskou odstřelovací pušku SVD Dragunov a na úplný závěr balíčku opakovací puška Mosin Nagant. Užijte si naplno střelbu z armádních zbraní.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz. Na začátku zážitku Vás střelecký instruktor provede základním školením a instruktáží v ovládání zbraní, které budete používat. Následovně předvede praktickou ukázku střelby a poté již střílíte Vy.

Co zážitek obnáší?

Základní seznámení s bezpečností střelby,
ukázka a teorie střelby,
seznámení s jednotlivými zbraněmi:
samonabíjecí puška SKS Simonov - ráže 7,62 x 39 mm - 10 ran;
útočná puška AR15 - ráže 223 Remington - 10 ran;
aamopal vz. 58 - ráže 7,62 x 39 mm - 10 ran;
útočná puška AK47 - ráže 7,62 x 39 mm - 10 ran;
útočná puška CZ 805 BREN - ráže 223 Remington - 10 ran;
odstřelovací puška SVD Dragunov - ráže 7,62 x 54R - 10 ran;
opakovací puška Mosin Nagant - ráže - 7,62 x 54R - 5 ran.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný, musí dodržovat bezpečnostní pokyny

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Tento zážitek je určený i pro osoby, které nejsou držiteli zbrojního průkazu (pro Vaši bezpečnost je na místě instruktor, který se o Vás postará). Zážitku se mohou účastnit i děti od 10 do 17 let, ale pouze za doprovodu dospělé osoby. Po domluvě s dodavatelem je možné na místě dokoupit náboje a zážitek si tak prodloužit. Termíny vypisuje dodavatel a je nutné se jim přizpůsobit - obvykle se zážitek koná o víkendech.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav, osoba starší 18 let, mladší s doprovodem, není povoleno osobám pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.8 (191 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.