Mám poukaz |VR paintballová hra pro skupinu přátel

Milujete paintball?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Milujete paintball? Ne vždy je však na tuto adrenalinovou zábavu vhodné počasí. My vám přinášíme skvělou alternativu. Vezměte partu přátel či rodinu do VR play park v srdci Prahy, kde si bez modřin po zásahu ze zbraní užijete paintball VR. Aby byla virtuální realita co nejvíce reálná, oblečete si vestu s haptickou technologií. Zásah ucítíte, ale bez obvyklých následků. Pro ještě dokonalejší hru je pro vás připravena replika plošiny a věže ze hry, které vám umožní lépe taktizovat. Navíc pro hru nepoužíváte herní ovladač, ale repliku reálné zbraně vytvořenou na 3D tiskárně. Teď se můžete vydat do boje. Pro hru paintball VR máte na výběr 3 herní režimy a 10 profi map! Vyberte si Deathmatch pro adrenalinové nadšence, kde cílem je eliminace největšího počtu soupeřů. Nebo vyzkoušejte Elimination mode, kde si vyzkoušíte týmovou spolupráci a co Goal Tower vytvořená na podobném principu jako King of the hill.

Co se bude dít?

Celý zážitek trvá 30 minut. Před samotnou hrou vám pustíme krátkou instruktážní verzi, která vás naučí vše potřebné. Celkem absolvujete 4 - 5 zápasů po 5 minutách. Tým, s největším počtem vítězství vyhrává. Během hry samotné vám budeme pořizovat fotky a/nebo videa, která vám po skončení zážitku zdarma zašleme. Pokud si po hře budete chtít sdělit své dojmy, můžete se zdržet v našem baru a občerstvit se. Zážitek je vhodný od 13 let.

Co zážitek obnáší?

30 minut hry (4 - 5 zápasů),
5 minut instruktáže,
zdokumentování zážitku

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Představujeme první hyperrealistickou adrenalinovou jízdu v ČR!
Díky vestám s haptickou technologií jsme úspěšně eliminovali ten známý pocit, kdy druhý den úpíte pod hromadou modřin. Přesto ale ucítíte každý zásah!
Replika plošiny a věže ze hry samotné vám zase umožní lépe taktizovat. Schovejte se za věž, opřete se, dejte si vteřinu na rozmyšlenou a pak se zase pusťte do ostatních. Ukážete jim, kdo je tu king?!
Přesnou mušku nezískáte, když budete střílet herním ovladačem! Proto do rukou dostanete repliku herní zbraně! Vytištěná na 3D tiskárně vám dodá pocit jistoty. Chopte se jí oběma rukama, přiložte k oku a zamiřte… Jste pěšák nebo spíš ostřelovač? Naše zbraně se hodí pro oba úkoly!

Doprovod

Je možný - pouze jako divák.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk pro hru je 13+.

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Co je principem jednotlivých her?

  A: Zde uvádíme stručný princip her:
  ● Deathmatch si vychutnají všichni adrenalinoví nadšenci toužící po rychlé akci. Čím víc soupeřů eliminujete, tím větší hvězdou týmu budete.
  ● Elimination mode je ideální pro týmovou spolupráci. Musíte komunikovat, rychle se zorientovat v prostředí a neustále si hlídat, kde se vaši nepřátele nacházejí. Body získává tým, který zůstane ve hře poslední!
  ● Goal Tower funguje na stejných principech, jako mód King of the hill! Jenom tentokrát musíte získat tu nejvíc svítící věž. A že to nebude žádná procházka růžovým sadem? Na to vemte jed!

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zážitek není vhodný pro těhotné ženy, osoby trpící epilepsií a osoby pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.