Prožijte osobní změnu v doprovodu kouče

Objevte sami sebe

Probuďte se!

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Probuďte se! Začněte skutečně žít svůj nový život! Zaměřte se na sebe a nejděte odpovědi na své otázky. Procházíte náročným obdobím? Máte pocit, že na Vás všechno padá? Nedaří se Vám rozhodnout se pro ideální cestu? Čeká Vás rozhodnutí, které ovlivní Váš budoucí život? Potřebujete intenzivní osobnostní "restart"? Pod vedením profesionální koučky Kláry svůj život dokážete změnit. Díky souboru správně kladených otázek se postupně dostanete do svého nitra, kde budete objevovat a odpovídat si na své vlastní otázky, které vás tíží, nebo na které jste se báli zeptat a vlastně možná i odpovědět… S Klárou se vydáte na výlet krásnou přírodou Českého ráje. Abyste měli dostatek času na přemýšlení, a protože s intenzitou prožitku souvisí pobyt v přírodě, přespíte v jeskyni (v zimních měsících v lesním srubu). Přemýšlení u večerního plápolání ohně a východ slunce přináší moudrá rozhodnutí, nové vize i nápady. Vydejte se objevovat sami sebe a ujdete kus cesty za svými sny.

Co se bude dít?

Nejprve se setkáme online, abychom si společně definovali vaše očekávání a cíle. Společně nahlédneme na vaši životní situaci a na to, co by Vám výlet měl přinést. S ohledem na Vaše možnosti naplánujeme trasu. V domluvený den, obvykle ve 14:00, vyrazíme společně přírodou. Po cestách, loukách i lesem, bez lidí. Provedu Vás Vaší změnou. Vyrazíme na cestu za Vašimi sny. Půjdeme, občas se zastavíme, až dorazíme k jeskyni, která nám poskytne přístřešek na spaní. Uvaříme si večeři na ohni. Budete mít dostatek času na přemýšlení a hledání odpovědí na své otázky. Ráno se občerstvíme ve studánce a plni nové energie se vrátíte do svých nových životů. Zážitek bývá zakončen kolem 10. hodiny druhý den Na závěr zhodnotíme výsledky. Nehodnotíme, jak vám to šlo, ale jak pro vás byla spolupráce přínosná. Co vám vyhovovalo, k jakým poznáním jste dospěl/a a co chcete ve svém životě dělat jinak apod.

Co zážitek obnáší?

Úvodní konzultaci online,
celodenní výlet s koučem přírodou,
přespání v Českém Ráji – v jeskyni či v lesním srubu (v zimních měsících),
opulentní večeři na ohni.
Zapůjčení vybavení (pokud nemáte své vybavení, ráda vám vše potřebné zapůjčím - batoh, spacák, karimatka).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Počasí může ovlivnit subjektivní vnímání výletu.

Oblečení

Pohodlné, sportovní, pevná obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz. Spacák, karimatka, baterka, plast. hrníček, lahev na vodu, oblečení, toaletní potřeby. Jestliže pravidelně užíváte léky, nezapomeňte si je vzít s sebou.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Jičín

3 500,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.