Výcvik boje se světelným mečem - 2 hodiny

Využijte právě nyní jedinečnou příležitost a užijte si výcvik boje se světelným mečem a ještě k tomu s oblíbeným Youtuberem z kanálu Tartarus Cast.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Využijte právě nyní jedinečnou příležitost a užijte si výcvik boje se světelným mečem a ještě k tomu s oblíbeným Youtuberem z kanálu Tartarus Cast. Naučíte umění souboje s touto zbraní pod vedením osobnosti české internetové scény. Na 2 hodiny se spolu ponoříte do tajů umění boje se světelným mečem, kdy Vám tento ostřílený instruktor předá základy zacházení s touto elegantní zbraní.

Co se bude dít?

Tento nabitý balíček pro Vás nachystal až dvě hodiny akce a zábavy s tématikou světelných mečů a boje s nimi, pod vedením zkušeného bojovníka a ostříleného Youtubera z kanálu Tartarus Cast. Čeká Vás základní výcvik a vysvětlení základů zacházení se světelným mečem, po kterém teprve začne opravdová akce a zábava. Vysvětlí Vám základní pohyby a bude Vám sparing partnerem, se kterým si prověříte Vaše nově nabité schopnosti. Po tomto základním výcviku Vám vysvětlí pravidla nově oficiálně uznaného sportu, kterým je právě šerm se světelným mečem. Po této krátké instruktáži a vysvětlení pravidel Vás čeká plnohodnotný sportovní duel s Vaším oblíbeným Youtuberem! Jedinečná příležitost setkání a naučení, která nemá obdoby!

Co zážitek obnáší?

2 hodina výcviku šermu se známou osobností internetové scény, zapůjčení vybavení k výcviku (meč, kostým, ochranná helma).

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz (vyhocený či fyzicky).

Poznámka

Minimální věk účastníka je 10 let. Objednání termínu nutné 14 dní předem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Kurz není vhodný pro tělesně nebo zdravotně postižené osoby.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Kolín

od 1 899,-

Kolín

od 1 899,-

Kolín

od 2 199,-


Podobné zážitky

náš tip

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.