Mám poukaz |Tandemový seskok Kolín

Tandemový seskok je nejrychlejší, nejsnadnější a nejbezpečnější cesta jak zažít volný pád.

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější
náš tip

Na co se budete tešit

Tandemový seskok je nejrychlejší, nejsnadnější a nejbezpečnější cesta jak zažít volný pád. Díky kvalifikovanému instruktorovi tandem pilotovi a špičkovému vybavení si můžete bezstarostně vychutnat volný pád a let na padáku. Tandemovému seskoku předchází hodinová instruktáž, která je rozdělená na dvě části. Třiceti minutová video instruktáž s ustrojením se do vhodné kombinézy a obuvi pro seskok. Rozdělení dle váhy a poté další osobní školení přiděleným tandem pilotem. V každém letadle může být 3-5 pasažérů na tandemový seskok.

Co se bude dít?

V domluvený den přijedete na letiště v Kolíně – přesný popis včetně mapy Vám bude zaslaný v informačním mailu s vaší rezervací. Na letišti Vás budeme očekávat na recepci, kde předložíte váš poukaz. Tandemový seskok absolvujete z výšky 3200 m, bezpečně spojeni se svým tandempilotem, na speciálním padáku pro dvě osoby. Před seskokem absolvujete přípravu, během níž budete seznámeni s průběhem seskoku a vyzkoušíte si polohu pro volný pád. Poté nastoupíte do letadla a vychutnáte si dvacetiminutový vyhlídkový let do výšky cca 3200 m. Po výskoku z letounu vás čeká okouzlující pocit z volného pádu trvajícího cca 40-50 s. Přesáhnete rychlost 200 km/hod. Tandempilot otevře ve výšce 1500 m padák a následuje klidný let v délce 6–8min. Padák si můžete zkusit i řídit. Z přistání nemusíte mít vůbec žádný strach – probíhá do skluzu a je měkké. Po seskoku obdržíte certifikát o absolvování seskoku.

Co zážitek obnáší?

Pozemní přípravu, cca 25 min let letadlem, společný seskok s tandempilotem a volný pád ze 3200m, let na padáku, veškeré speciální vybavení (brýle, kombinéza...), certifikát o absolvování seskoku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Může pouze do areálu letiště, do letadla smí jen obdarovaný.

Počasí

Má vliv (např. silný vítr, oblačnost, déšť).

Oblečení

Pohodlné/sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Min. věk 8 let, min. výška 120 cm, max. hmotnost 110 kg (včetně oblečení). Před výjezdem z domova je nutné si seskok ověřit u provozovatele na telefonním čísle, které obdržíte.

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Mohu mít vlastí kameru na natáčení?

  A: Bohužel z bezpečnostních důvodů ne.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Seskok nesmí provést osoby s epilepsií, vážnými srdečními problémy nebo během těhotenství. Pokud má zájemce problémy s krevním tlakem, cukrovkou, nervovým syst, atd. doporučujeme konzultaci s lékařem.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.1 (15 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.