Mám poukaz |Tandemový seskok v Prostějově

Chcete poznat, jaký je to pocit, když padáte volným pádem?

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější
náš tip

Na co se budete tešit

Chcete poznat, jaký je to pocit, když padáte volným pádem? Chcete létat jako pták? Žádná slova nemohou popsat dobrodružství, které můžete v rámci tandemovému seskoku v Prostějově zažít. Tandemový seskok Prostějov si musíte prožít na vlastní kůži. Žádných problémů se nemusíte obávat. Tandemový seskok může zkusit každý s minimálním rizikem po krátkém výcviku. Při volném pádu dosáhnete rychlosti až 200 km/h. Pokořte oblaka!

Co se bude dít?

Na letiště přijeďte alespoň 45 minut před objednanou hodinou seskoku. Celkově je nutné na seskok mít vyhrazené 4 hodiny času, jelikož se jedná o venkovní aktivitu ovlivnitelnou počasím a může docházet ke zpoždění. Příprava na seskok zabere cca 10 – 15 min. Poté již vystoupáte do výšky 4000m a následuje seskok.
Na seskok Vám budou zapůjčeny parašutistické brýle (možno nasadit i přes dioptrické), v případě zájmu i pokrývka hlavy. V rámci aktuální situace s přísnějšími hygienickými nároky vám nejspíš nebude možné zapůjčit kombinézu. Na svůj seskok si proto oblékněte pohodlné sportovní oblečení, doplněné o jednu vrstvu navíc, a obuv na zašněrování, nejlépe tenisky. V případě nepříznivé předpovědi počasí Vás budeme informovat nejpozději den před plánovaným termínem seskoku a domluvíme se na náhradním termínu seskoku.
ZÁŽITEK OBVYKLE TRVÁ kolem 2 hodin včetně přípravy, čas se však může protáhnout z důvodu počasí, kdy je nutné start odložit o hodinu a více kvůli mlze, nevhodným povětrnostním podmínkám či přicházející bouřce…

Co zážitek obnáší?

Pozemní přípravu, společný seskok s tandempilotem, volný pád ze 4000m, pojištění, veškeré speciální vybavení (spec. brýle, kombinéza, kukla).

Balíček neobsahuje

Stravu, odvoz na místo konání zážitku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný.

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Pohodlné, sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Absolvovat seskok mohou osoby dosahující věku min. 8 let a váhy max. 90 kg. Klienti s váhou v rozmezí 90 - 110 kg mohou zážitek absolvovat za drobný doplatek přímo na letišti (90 - 99 kg/210 Kč, 100 - 110 kg/530 Kč). Není třeba žádné lékařské vyšetření. Seskoky mimo sezónu dle aktuálních povětrnostních podmínek.

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Mohu mít vlastí kameru na natáčení?

  A: Bohužel z bezpečnostních důvodů ne.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Není vhodné pro osoby trpící epilepsií, záchvaty, opakovaném omdlívání, ztráty zraku, srdečními problémy, těžké mentální nemoci, závislosti na drogách nebo na alkoholu

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.8 (109 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Prostějov

od 4 999,-

Prostějov

od 7 290,-

Prostějov

od 9 790,-

Prostějov

od 14 690,-

Prostějov

od 7 490,-

vícero lokalit

2 450,-

Brno - Medlánky

2 450,-

Vyškov

2 450,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.