Kurz herectví pro děti ve věku 12 - 15 let

Tušíš u sebe herecký talent?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Tušíš u sebe herecký talent? Zvažuješ, zda si podat přihlášku na konzervatoř v oboru herectví? Láká tě tato vzrušující profese a chceš zjistit, jestli je to pro tebe to pravé? Anebo se chceš herecky rozvíjet? To vše nabízí Divadlo Procity na kurzu herectví pro všechny ve věku 12 - 15 let! Nejen, že zažiješ spoustu zábavy a legrace, ale především se naučíš hereckým technikám založených na pohybu, jevištní řeči, improvizaci, kreativním způsobu myšlení, které ti pomohou správně uchopit osobitý herecký projev.

Co se bude dít?

Po obdržení zážitkového poukazu si můžeš vybrat, zda se přihlásíš od října nebo od února. Rezervaci vybraného termínu je však nutné provést v rámci platnosti poukazu. Poté vyplníš přihlášku, kterou ti po ověření poukazu zašleme k vyplnění a podepsanou zákonným zástupcem ji předáš na první hodině kurzu. Kurz se po dobu 5 měsíců koná každou středu v čase 16 – 17:30 hodin. Kurz je zakončen slavnostním závěrečným vystoupením, v podobě vánočního pásma nebo závěrečným představením na konci školního roku, na které můžeš pozvat rodiče a kamarády.

Co zážitek obnáší?

Pololetní herecký kurz (každá lekce po 90 minutách),
vedení pedagoga - lektorky herectví,
veškeré vybavení,
individuální přístup.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Pohodlné a přezůvky.

Na co určitě nezapomenout

Přihlášku podepsanou zákonným zástupcem, zážitkový poukaz, přezůvky v podobě pevné obuvi, pohodlné „válecí“ oblečení.

Poznámka

Zážitek je určen pro děti ve věku 12 - 15 let.

Jak uplatnit benefity?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Domažlicko

5 000,-

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Březnice okres Příbram

od 2 499,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.