Dárky k pětasedmdesátinám

Udělejte radost svým blízkým darem v podobě příjemně strávených chvil, na které budou rádi vzpomínat. Oslavenec si jistě zaslouží něco, co ho zahřeje u srdce. A takových máme v nabídce plno.

4.8 (183 recenzí)

Dárky k pětasedmdesátinám

Hradec Králové

4 840,-

Brno - Tuřany

5 800,-

přístav Petrov

3 490,-
Dárky k pětasedmdesátinám

Udělejte radost svým blízkým darem v podobě příjemně strávených chvil, na které budou rádi vzpomínat. Oslavenec si jistě zaslouží něco, co ho zahřeje u srdce. A takových máme v nabídce plno.

Dárky k 75. narozeninám pro muže

Čím potěšit muže? Pokud je váš oslavenec vyhlášeným gurmánem, potěšte jeho chuťové pohárky degustací v některé z luxusních restaurací. Nebo rovnou degustací alkoholu, od rumu po whiskey či šampaňské. Pokud ale má oslavenec stále dost elánu a ke klidné povaze daleko, sáhněte po zážitku se špetkou adrenalinu. Třeba taková projížďka v supersportech, na lodi, nebo na elektrokolech by mohla zabodovat.

Dárky k 75. narozeninám pro ženy

Ženy zase ocení zážitky, při kterých si buď odpočinou, budou se cítit krásnější anebo se naučí něco nového. Pro odpočinek vyberte některý z wellness zážitků, třeba rovnou při pobytu v lázních. Pro parádnice zvolte zážitek v profesionálním salonu, kde se odborníci postarají o vše od vlasů po manikúru. Zajímavou volbou budou i kurzy a to od těch na vaření i pečení, tak třeba po kreativní malířské, výtvarné...


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.