Asia beauty pro pár

Uklidňující, vyživující, jemná klasická aroma masáž těla uvolňuje mysl, odstraňuje negativní energie a vyživuje pokožku.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Uklidňující, vyživující, jemná klasická aroma masáž těla uvolňuje mysl, odstraňuje negativní energie a vyživuje pokožku. Že to zní skvěle? Ano, a tuto masáž si můžete užít se svým partnerem/kou. Tato terapie ve spojení s masáží obličejové a vlasové části hlavy uvolňuje blokádu krční páteře a patří tak k protistresovým typům terapií. Dámy si při rituálu zábalu těla vyhladí, zkrášlí a omladí pokožku - tyto procedury pročišťují, hydratují a chrání před oxidačním stresem. Posílená pokožka s vyrovnanou látkovou výměnou září a dodává tělu pocit harmonie a pozitivní naladění. Pánové se uvolní při masáži a inhalaci vůní aroma olejů...

Co se bude dít?

Pánové si užijí Spring Fragrance masáž, jemná, uklidňující klasická masáž těla, nejkvalitnějšími aroma oleji, intimní vůně rozmarýnu, borovice a citrónové trávy uvolní mysl. Slouží k odstranění negativní energie a účinně vyživuje pokožku. Inhalace vůní aroma olejů z extraktů borovice, mechu a mandarinky z odpařovacích misek dokresluje mystické kouzlo Spring Fragrance. Mystic Face masáž je masáž obličejové a vlasové časti hlavy, spojená s technikami k uvolnění svalového napětí a kloubních blokád krční páteře, pomocí Neroli silice z květů hořkého pomeranče. Při Mystic Face dochází k pozitivní aktivizaci energetických bodů na hlavě a patří tím k proti stresovým typům terapií. V celé Asii je vyhlášená, díky svým revitalizačním a relaxačním účinkům. Dámy si užijí Zábal (Zelený čaj, Hroznové víno nebo Čokoláda s masáží).

Co zážitek obnáší?

Pro muže - Spring Fr. 60 minut + Mystic face 30 minut, pro ženu 90 minutový zábal (Zábal z hroznového vína či Čokoládová masáž a zábal nebo Zábal ze zeleného čaje).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Druh zábalu se volí při rezervaci termínu. Místo mystic face si můžete zvolit masáž nohou.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý.

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Co je to Spring Fragrance?

  A: Jemná, uklidňující klasická masáž těla, nejkvalitnějšími aroma oleji. Hebkost, podobná dotekům paprsků jarního slunce a intimní vůně rozmarýnu, borovice a citrónové trávy, navozuje pocity uvolnění mysli. Slouží k odstranění negativní energie, jakož i výživě pokožky. Aroma oleje z extraktů borovice, mechu a mandarinky z odpařovacích misek dokresluje mystické kouzlo.

  Q: Je pár po dobu procedury spolu?

  A: Ano, pár je během procedury spolu.

Hodnocení zážitku

5 (5 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha

1 750,-

Praha

1 750,-

Praha

1 590,-

Praha

1 590,-

Praha

1 590,-

Praha

2 090,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

vícero lokalit

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno, Ostrava

1 650,-

Ostrava

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno

1 650,-

Plzeň

1 350,-

Litoměřice

2 299,-

Nejprodávanější


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.