Vymodelujte si vlastní sošku

Zážitkový keramický workshop

Staňte se umělcem a vymodelujte si vlastní keramickou sošku.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

novinka Speciální cena

Na co se budete těšit

Objevte v sobě skrytého umělce a vymodelujte si sošku podle sebe nebo předlohy. V každém z nás se skrývá kreativní duše, která jenom čeká na vaše vysvobození. Workshopy probíhají v různých kavárnách, dílnách a dalších lokacích po celé Praze. Umělcem se může stát každý i bez jakýkoliv předchozích zkušeností. Zapomeňte na vaše starosti a užijte si modelování keramické hlíny v příjemné atmosféře a se skleničkou vína v ruce.

Co se bude dít?

Na začátek vám nabídneme welcome drink, vysvětlíme proces a postup modelování sošek z keramické hlíny a dostanete pracovní zástěru abyste se neumazali. V další části si vyberete sošku z našich předloh nebo si po konzultaci navrhnete zcela vlastní design. Následně začnete modelovat a my vám budeme stále k dispozici ke konzultaci. Až budete mít pocit, že je vaše dílo hotové, tak si vyberete glazury nebo engoby a my ji za vás v následujících dnech naglazujeme. Na závěr vás s vaší soškou profesionálně vyfotíme a po dvou týdnech bude soška připravená k vyzvednutí.

Co zážitek obnáší?

3 hodinový keramický workshop,
welcome drink,
potřebné keramické pomůcky a materiál,
2 výpaly
a glazování konečného výrobku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný. Další osoba navíc se smí účastnit pouze v případě zakoupení vlastního workshopu.

Oblečení

Pohodlné.

Poznámka

Doporučený minimální věk účastníků je 10 let, minimální počet účastníků pro konání zážitku jsou 4 účastníci. Maximální počet skupiny je 12 osob.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.