Mám poukaz |Výklad tarotových karet

Láká Vás představa, že byste věděli, co Vás v budoucnu čeká?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Láká Vás představa, že byste věděli, co Vás v budoucnu čeká? Rádi byste měli představu, jakým směrem se Váš život bude ubírat? Při výkladu tarotových karet dostanete odpovědi na své otázky. Zkušený věštec Vám dokáže při výkladu tarotových karet nastínit krátkodobý výhled či dlouhodobý směr vašeho života. Jaké téma Vás zajímá? Karty zodpoví otázky týkající se lásky, vztahů, práce, peněz, zdraví a i dalších oblastí života, které jsou pro vás důležité. Na závěr zážitku obdržíte amulet/talisman, který lze magicky posvětit a vložit do něj záměr dle vašeho přání.

Co se bude dít?

Po předchozí rezervaci termínu dorazíte na místo konání a předložíte svůj zážitkový poukaz. Následně se usadíte v soukromé věštírně a proběhne osobní konzultace. Výklad je vám šitý na míru. Společně s věštkyní nahlédnete do své budoucnosti a zjistíte možné překážky či naopak nejvhodnější směr pro vaše další rozhodnutí. Pokud budete mít již připravené otázky předem, karty vám na ně prostřednictvím věštkyně odpoví. Zážitek je možné čerpat také telefonicky či prostřednictvím videohovoru – záleží, jak se při rezervaci termínu s věštkyní domluvíte. Amulet/talisman je v takovém případě zaslán na vámi uvedenou adresu.

Co zážitek obnáší?

90 minutový výklad tarotových karet,
amulet/talisman,
magické posvěcení,
nealkoholické občerstvení.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Maximálně 1 osoba.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.