Úniková hra Kingdom come: Experience

U nás nepotřebujete na návrat do minulosti stroj času.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

U nás nepotřebujete na návrat do minulosti stroj času. Přeneste se na 3 hodiny do středověku, řešte záhady, hádanky a prožívejte tajemný příběh plný zvratů. Unikátní prostoryh středověké tvrze Malešov (60 km od Prahy), obývané mnoha živými historickými postavami, bez jejichž pomoci se neobejdete, čeká jen na vás. Nažhavte mozkové závity, přesvědčujte, intrikujte a zvítězíte. Úniková hra Kingdom come: Experience je postavená na reáliích a mechanikách realistické české počítačové hry z období středověku Kingdom Come: Deliverance. Znalost počítačové předlohy však není pro hráče „únikovky“ nutná. Užijete si kombinaci velké únikové hry, interaktivního divadla a Pevnosti Boyard. 30 hráčů rozdělených do 5 týmů se vydává na epické dobrodružství založené na mechanismech únikové hry, avšak s volností pohybu po rozsáhlých prostorách autentické středověké tvrze s přilehlými pozemky. Po tvrzi se pohybují živí doboví herci, z nichž každý má svou roli a příběh, který je důležitý pro ten váš. Sledujte je, komunikujte s nimi, pomáhejte jim nebo je třeba přelstěte. Postup je jen na vás.

Co se bude dít?

Hráči se dostaví na nádvoří před Malešovskou tvrzí přesně na čas rezervace. Místem setkání je strom uprostřed nádvoří označený cedulí „Meeting point Kingdom Come“. Zde si hráče převezme koordinátor hry a provede krátké úvodní školení o bezpečnosti, mechanismech hry a způsobu hraní. Následuje úvod do příběhu a start hry samotné. Délka hry od příchodu po odchod je 3,5 hodiny. Po hře následuje debriefing, kdy koordinátor zodpovídá případné dotazy hráčů a hodnotí hru samotnou. Vyřezávaný dřevěný rámeček „Kingdom Come: Experience“ s upravenou fotografií týmu obdržíte poštou do 7 dní.

Co zážitek obnáší?

6x vstup do hry Kingdom Come: Experience, tj. jeden celý soukromý tým až o 6 hráčích. 2x vyřezávaný dřevěný rámeček „Kingdom Come: Experience“ s upravenou fotografií týmu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Hra se hraje za každého počasí.

Oblečení

Sportovní, pohodlné, pevné boty.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Děti do 12 let dle vlastního uvážení. Příběh hry není pohádkový, nýbrž realisticky středověký. Vypsaným termínům od dodavatele je nutné se přizpůsobit.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hra vyžaduje, aby hráč nebyl fyzicky limitován (schody, žebřík).

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Malešov

od 4 290,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.