Úniková hra Kingdom Come: Experience

U nás nepotřebujete na návrat do minulosti stroj času.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

U nás nepotřebujete na návrat do minulosti stroj času. Přeneste se na 4 hodiny do středověku, řešte záhady, hádanky a prožívejte tajemný příběh plný zvratů. Unikátní prostory středověké tvrze Malešov (60 km od Prahy), obývané mnoha živými historickými postavami, bez jejichž pomoci se neobejdete, čekají jen na vás. Nažhavte mozkové závity, přesvědčujte, intrikujte a zvítězíte. Úniková hra Kingdom come: Experience je postavená na reáliích a mechanikách realistické české počítačové hry z období středověku Kingdom Come: Deliverance. Znalost počítačové předlohy však není pro hráče „únikovky“ nutná. Užijete si kombinaci velké únikové hry, interaktivního divadla a Pevnosti Boyard. 30 hráčů rozdělených do 5 týmů se vydává na epické dobrodružství založené na mechanismech únikové hry, avšak s volností pohybu po rozsáhlých prostorách autentické středověké tvrze s přilehlými pozemky. Po tvrzi se pohybují živí doboví herci, z nichž každý má svou roli a příběh, který je důležitý pro ten váš. Sledujte je, komunikujte s nimi, pomáhejte jim nebo je třeba přelstěte. Postup je jen na vás.

Co se bude dít?

Hráči se dostaví ke kapličce na nádvoří před pivovarem Malešov přesně na čas rezervace. Místem setkání je strom označený cedulí Meeting point Kingdom Come. Zde si hráče převezme koordinátor hry v historickém kostýmu a provede krátké úvodní školení o bezpečnosti, mechanismech hry a způsobu hraní. Následuje úvod do příběhu a start hry samotné. Po hře vás čeká debriefing, kdy koordinátor zodpovídá případné dotazy hráčů a hodnotí hru samotnou. Délka hry od příchodu po odchod je cca 4 hodiny.

Co zážitek obnáší?

6x vstup do hry Kingdom Come: Experience, tj. jeden celý soukromý tým až o 6 hráčích.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Hra se hraje za každého počasí.

Oblečení

Sportovní, pohodlné, pevné boty.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Děti do 12 let dle vlastního uvážení. Příběh hry není pohádkový, nýbrž realisticky středověký. Vypsaným termínům od dodavatele je nutné se přizpůsobit.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Hra vyžaduje, aby hráč nebyl fyzicky limitován (schody, žebřík).

Hodnocení zážitku

4.9 (289 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Malešov

od 3 490,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Náš tip

Praha

1 399,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.