Mám poukaz |Rodinná jízda v elektromobilu elBlesk

Chcete se pobavit s rodinou, přáteli?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Chcete se pobavit s rodinou, přáteli? Jděte s dobou a vyrazte na výlet v dvoumístném elektromobilu řady elBlesk. Místo startu si můžete vybrat - Plzeň, Klatovy, Sušice a cíl také. Kousek od Klatov se nachází hrad Švihov, kde se natáčela pohádka Tři ořišky pro Popelku. U Sušice je pak v dojezdové zdálenosti Čeňkova Pila či Pohádková chalupa Mlázovy. Kousek od Plzně pak zámek Kozel. Elektromobil můžete řídit již od 15/16 let dle typu vozu. Vyberete si ze tří modelů – tříkolový Blesk, čtyřkolový Tiger nebo City a my vám poradíme kudy se vydat. Jízdu si užijí jak teenageři, tak dospělí. V průběhu jízdy se můžete v řízení vystřídat. Tento zážitek prostě nemá konkurenci…

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo konání budete na základě vašeho poukazu zaregistrováni. Podepíšete nám protokol o zapůjčení a souhlas s úhradou spoluúčasti 10 000,- Kč v případě nehody. Smlouvu musí podepsat osoba starší 18 let. Seznámíme vás s elektromobilem a vysvětlíme ovládání. A pak už si budete užívat svou jízdu. Při rezervaci nahlaste typ elektromobilu. Věkové hranice pro řízení jednotlivých modelů elBlesk jsou: tříkolový Blesk - od 15ti let (kategorie řidičského průkazu AM nebo B), čtyřkolový Tiger - od 16ti let (kategorie řidičského průkazu A1 nebo B), čtyřkolový City S - od 16ti let (kategorie řidičského průkazu A1 nebo B).

Co zážitek obnáší?

Zapůjčení dvou elektromobilů elBlesk na 180 min, pojištění, zaškolení posádky (10 min.), doporučení trasy, umytí a dezinfekce vozu po navrácení.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Do vozu se vejdou vždy maximálně 2 osoby.

Počasí

Má vliv - extrémně špatném počasí – vichřice, náledí, sněhová kalamita.

Oblečení

Pohodlné běžné oblečení, boty s rovnou podrážkou.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, řidičské oprávnění sk. A1 nebo B příp. AM od 15 let.

Poznámka

Minimální věk řidiče je podle typu elektromobilu 15 příp. 16 let. Spolujezdci nejsou omezeni věkem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý, způsobilý k řízení motorových vozidel.

Pro koho

K jaké příležitosti

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Vícero lokalit

od 2 199,-


Podobné zážitky

okres Příbram

od 1 990,-

Příbram

od 1 499,-

Příbram

od 2 240,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-

Benátecká Vrutice

2 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.