Privátní světelné LIGHT wellness pro dva

Navštivte jedinečné privátní wellness pro dva založené na hře se světly.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

novinka

Na co se budete těšit

Luxusní wellness zážitek pro dva na Vás čeká v Dobříši. Romantická atmosféra a promyšlený design wellnesu Vás nabijí novou energií. K zaslouženému odpočinku Vám bude k dispozici vířivka s hydromasáží, sauna s hvězdným nebem, relaxační zóna s výhledem do ohně a v teplých dnech oceníte venkovní terásku s ochlazovacím sudem. Dopřejte si privátní wellness s Vaší drahou polovičkou a zažijte neopakovatelnou romantiku.

Co se bude dít?

Po předem domluvené rezervaci vás po příjezdu vřele uvítá náš personál na recepci. Po vyřízení všech formalit vás osobně zavedeme do prostor wellness, které jsou vyhrazeny pouze pro vás. Po předání všech informací máte už LIGHT wellness k dispozici bez toho, aniž byste byli kýmkoliv rušeni. Pokud byste si chtěli objednat cokoliv z nápojového lístku nebo z menu snackbaru, stačí pár kliků na tabletu umístěném ve wellness a během pár minut bude vše připraveno před dveřmi. Po relaxační masáží ve vířivce máte na výběr ze dvou typů saun - finská nebo bylinná bio sauna (nutné vybrat předem). Aby byl efekt ze sanování úplný, doporučujeme ledové ochlazení ve venkovních sudu a následný odpočinek na čerstvém vzduchu. Je možné také využít studený vodopád nebo sprchu ve vnitřních prostorách. Celá procedura trvá 120 minut. Odcházet budete příjemně unavení a dokonale uvolnění. Doporučujeme proces završit pokrmem z menu naší vyhlášené restaurace La Fabrica a sklenkou dobrého vína.

Co zážitek obnáší?

2 hodiny v privátním LIGHT wellness

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Vstup do sauny doporučujeme bez plavek. Vířivku lze navštívit v plavkách. Ve wellness jsou k dispozici župany, ručníky i saunovací plátna.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Tato nabídka platí pro rezervace od neděle do čtvrtka do 22:00. V případě zájmu čerpat zážitek po 22. hodině či o víkendu, je nutné se na této změně předem domluvit s resortem a na místě uhradit doplatek s tím spojený.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Saunování není vhodné pro lidi s vysokým krevním tlakem nebo problémy se srdcem, játry či ledvinami. Sauně se také vyhněte, pokud vás trápí kožní problémy (ekzém, lupénka), chřipka, nachlazení, horečka nebo jakýkoliv zánět. Saunování se nedoporučuje těhotným.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

vícero lokalit

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno, Ostrava

1 650,-

Ostrava

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno

1 650,-

Plzeň

1 350,-

Litoměřice

2 299,-

Nejprodávanější


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.