Promítání filmu či Vašich videí

Privátní kino pro celou rodinu

Vydejte se s celou rodinou do kinosálu, který budete mít jen sami pro sebe.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Vydejte se s celou rodinou do kinosálu, který budete mít jen sami pro sebe. Výběr filmu bude také zcela ve vaší režii. Podívat se tedy můžete na oblíbenou komedii či pohádku, kterou máte všichni rádi či filmovou novinku z posledních dní. Nebo si naopak přijít promítnout záběry z dovolené a společně se u nich zasmát a zavzpomínat. Po celou dobu promítání navíc budete mít k dispozici příjemnou obsluhu, kterou si budete moci kdykoliv přivolat a objednat si občerstvení. Takto netradiční kino zážitek se nenaskytne každý den.

Co se bude dít?

Po příchodu do kina vás uvítá obsluha a uvede vás do kinosálu, kde se usadíte. Obsluha vám představí nápojové a jídelní menu. Před spuštěním filmu vám vysvětlíme, jak nás můžete v průběhu promítání přivolat (abychom nerušili váš romantický zážitek). Posléze, na váš pokyn, film spustíme. Po skončení promítání vám předáme malou pozornost a popřejeme krásný zbytek večera. Na zážitkový večer si můžete donést např. své oblíbené víno apod. Kolkovné je pak následující: víno 80 Kč, pivo 20 Kč, tvrdý alkohol 160 Kč. Částka se hradí na místě.

Co zážitek obnáší?

Promítání filmu, fotografií či videí nejen z cest pro celou vaši rodinu/přátele,
pro 3 až 20 osob,
nealkoholické nápoje po celou dobu,
celou dobu bude k dispozici obsluha.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Alkohol je možné podávat pouze účastníkům zážitku starším 18 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha 1

2 999,-

Praha 1

4 699,-

Praha 1

4 999,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.