Pořádná nálož romantiky

Privátní kino pro dva

Kdy se vám poštěstí mít celé kino jen pro sebe se svou drahou polovičku?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Kdy se vám poštěstí mít celé kino jen pro sebe se svou drahou polovičku? S tímto zážitkem si to můžete splnit. Vydejte se za romantikou do kina Balt, kde budete pouze vy dva a plátno s filmem dle vašeho výběru - ať už se jedná o oblíbený film z let dávno minulých a nebo filmovou pecku z posledních dní. Kromě toho, co se bude promítat si vyberete také věnování či fotografii, která se umístí na konec filmu. Pokud tedy chcete svému partnerovi vyznat lásku originální cestou, bude toto trefa do černého. Vybrat si i můžete místa k sezení - k dispozici budete mít lehátka, sedačky a nebo také piknik na trávě. O občerstvení se postará příjemná obsluha, která vás kromě něčeho k zakousnutí pohostí také kvalitním vínem z vinařství Kubík. Máte tedy jedinečnou možnost zažít kino tak, jako nikdy předtím.

Co se bude dít?

Po příchodu do kina vás uvítá obsluha a uvede vás do kinosálu. Vyberete si místo k usazení a poté i víno. Obsluha donese tapas společně s růžičkou pro vaší polovičku. Před spuštěním filmu vám vysvětlíme, jak nás můžete v průběhu promítání přivolat (abychom nerušili váš romantický zážitek). Posléze, na váš pokyn, film spustíme. Po skončení promítání vám předáme malou pozornost a popřejeme krásný zbytek večera. Budete-li chtít na závěr promítání něco sdělit svému protějšku prostřednictvím plátna, můžete se na tom domluvit před zahájením filmu s obsluhou. Může se jednat o vzkaz či fotografii, kterou jim předáte pro projekci.

Co zážitek obnáší?

Promítání filmu na přání,
Občerstvení ve formě Tapas (sýry, salámy, olivy, oříšky, nachos),
výběr 1 lahve vína od značky Kubík,
kytička pro radost,
na konci filmu je možné projektorem zobrazit váš vzkaz či fotografii pro partnera/ku,
po celou dobu k dispozici obsluha.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný za doplatek.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Pokud vám ještě nebylo 18 let, tak víno bude nahrazeno nealkoholickou variantou. (*)Délka trvání je určena na základě zvoleného filmu s tím, že bereme rezervu před započetím promítání 30 min a po ukončení promítání 30 min. At si večer můžete užít a nikam nepospíchat.

Jak uplatnit benefity?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.