Mushing pro děti

Dopřejte svým dětem opravdové dobrodružství dalekého severu při jízdě na saních tažených severskými psy husky.

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Dopřejte svým dětem opravdové dobrodružství dalekého severu při jízdě na saních tažených severskými psy husky. Mushing pro děti je zážitek, při němž se vaše dítě účastní zapřahání, napojení a strojení psů do postrojů, osobně jim dá pamlsky a vyzkouší, zda psi dají za piškot „pac“. Potom už vašemu dítěti nic nebrání v užívání si jízdy v opravdovém musherském vaku připevněném v saních. Ani v případě, že zrovna nebude přát počasí a nebude sníh, se nemusíte obávat… Máme pro Vás připravenou káru čtyřkolku se sedačkou pro dítě, na které zážitek absolvuje.

Co se bude dít?

Zákonný zástupce podepíše prohlášení o seznámení s pravidly bezpečnosti (že jste byli řádně proškolení a jízda je tedy na Vaše vlastní nebezpečí a budete dbát pokynů a rad instruktora). Následovat bude první kontakt se psy, získání oboustranné důvěry (u jednoho psa mohou být maximálně dva lidé, možno se po dvojicích postupně střídat), jejich napojení. Pak se psi obléknou do postrojů (nejprve ukázka a poté si dítě pejska obléká samo). Následuje samotná projížďka – jede vždy jen jedno dítě, při větším počtu se vystřídají, děti jezdí pouze jako pasažéři v saních či čtyřkolce. Časy jízd se obvykle konání ÚT – NE.

Co zážitek obnáší?

Program v délce 1-1,5h. Program obsahuje úvodní instruktáž, seznámení se psy, projížďku se psím spřežením.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný.

Počasí

Má vliv (není vhodný hustý déšť a silné sněžení).

Oblečení

Nejlépe starší oblečení - možnost znehodnocení psími chlupy, blátem, atd... pevná obuv, v zimě teplé rukavice

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz.

Poznámka

Informace k sezóně zima, a podzim - zima saně (leden - březen: při dostatečné sněhové pokrývce), podzim (září - listopad) kára (jízdy při teplotách do 18ti °C). Program je určený pro děti starší 5 let a mladší 12 let (za doprovodu nebo písemného souhlasu zákonného zástupce). Pouze osoby do 60kg. Jízda s přilbou je nutností (pokud máte vlastní, doporučujeme vzít s sebou). Případní diváci mohou fotit či filmovat, ale nesmí zasahovat do průběhu celé akce. Pokud s Vámi jedou jako doprovod malé děti, prosíme z bezpečnostních důvodů o jejich zajištění tak, aby nijak nenarušovaly průběh programu. Není však možné vzít si s sebou svého zvířecího mazlíčka. Pokud chcete přivézt vlastní pamlsky, preferujte prosím piškoty. Při rezervaci termínu je nutné se přizpůsobit volné kapacitě provozovatele.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Váha účastníka do 60 kg.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (4 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

Šumpersko, Jesenicko

4 599,-

vícero lokalit

Šumpersko, Jesenicko

3 499,-

Jesenicko

Šumpersko

4 599,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Náš tip

Praha

1 399,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.