Pro začínající horolezce

Individuální kurz skalního lezení pro dva

Chcete se naučit lézt po skalách?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chcete se naučit lézt po skalách? Vezměte sebou kamaráda, kamarádku, partnera či partnerku a vyzkoušejte, co ve vás je. Tento stále více oblíbený sport kombinuje vytvrvalost, obratnost a rozvíjí motorické schopnosti jak u dětí, tak u dospělých. Lezení navíc posiluje vzájemnou důvěru, zejména při jištění. Objevte krásu skalního lezení, pomůžeme vám, jako začínajícím lezcům, seznámit se s bezepčným jištěním na sportovních cestách jak na skalách, tak i na umělých stěnách. Vysvětlíme vám základní lezecké techniky a postupy. Protože budete na kurzu pouze vy dva a instruktor, můžeme nastavit kurz podle vašich cílů a zdatnosti.

Co se bude dít?

Po seznámení a stanovení plánu kurzu je kurz zahájen praktickou ukázkou prvotních jistících technik, následuje praktická zkouška v skalním terénu následována dalšími návaznostmi. Při rezervaci termínu nahlaste také Vámi zvolenou lokalitu: Moravskoslezský kraj: Cvičné skály Kružberk - (Kružberk). Olomoucký kraj: Lom Gabrielka (Týn nad Bečvou), nebo Skalní oblast Rabštejn (Oskava). Zlínský kraj: Valova skála (Vsetín).

Co zážitek obnáší?

Kurz lezení,
instruktora,
potřebné vybavení pro lezení.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, ubytování, stravu, pojištění, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Kurz probíhá pouze za příznivého počasí (více v poznámce níže).

Oblečení

Sportovní oblečení vhodné k outdoorovým aktivitám.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Závazně sjednaný termín lze zrušit bez stornopoplatků minimálně 7 pracovních dní předem. V závislosti na počasí rozhodne o realizaci kurzu instruktor tak, aby neohrozil zdraví a život klienta. Termín konání zážitku může být zrušen ze strany instruktora z důvodu nepřízně počasí nejpozději 24 hodin před rezervovaným termínem konání zážitku. Min. věk 15 let (do 18 let nutný doprovod zákonného zástupce).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Kružberk/Oskava/Vsetín

od 3 590,-

Kružberk/Oskava/Vsetín

od 5 690,-

Kružberk/Oskava/Vsetín

od 6 590,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.