Zdokonalte se v technice běžkování

Kurz na kolečkových lyžích

Patříte mezi milovníky lyžování?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Patříte mezi milovníky lyžování? Chybí vám tento sport v průběhu roku, kdy sníh není? Pak vyzkoušejte a nadchněte se pro kolečkové lyže. Kurz je jak pro začátečníky, tak i zaběhnuté lyžaře, kteří chtějí běžkování trénovat i celoročně. Připravte se na zimu, vypilujte svou techniku a zkuste něco nového. Kurz je veden zkušeným instruktorem a skupinkou maximálně 7 nadšených účastníků.

Co se bude dít?

Po příchodu předložíte svůj zážitkový poukaz. Tento kurz na kolečkových lyžích je zaměřen především na techniku jízdy, kde mají lyžaři dost často větší rezervy než ve fyzické připravenosti. Vždy začínáme od úplných základů. Zaměříme se i na lehkou rozdílnost oproti "sněhu", což je třeba brždění. V průběhu letní sezony vám dáme příležitost zúčastnit se kurzů na kolečkových lyžích na různých místech republiky a možnost se perfektně připravit na zimu. Provozovatel zážitku nabízí vícero lokalit: Praha, Jilemnice, Liberec, Hradec Králové.

Co zážitek obnáší?

2 hodinová výuka na kolečkových lyžích, zapůjčení kolečkových lyží.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, zapůjčení bot na kolečkové lyže (boty jsou stejné jako na běžky), zapůjčení holí, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Počasí

Má vliv (extrémní počasí – přívalové deště, velký vítr).

Oblečení

Sportovní dle aktuálního počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 15 let, po předchozí domluvě i nižší. Aby se zážitek mohl konat je nutné, aby se zážitku účastnili minimálně 3 osoby. Pokud se termín nenaplní, je zvolen náhradní.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Vícero lokalit

Praha, Jilemnice, Liberec, Hradec Králové

1 399,- od 1 299,-

Nejprodávanější

Jilemnice

2 190,-

Vícero lokalit

1 399,-

Jilemnice

2 190,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Únětice u Prahy

1 890,-

Sněžník

1 990,-

Netolice

od 1 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.