Extrémní přežití

Chcete zažít něco, co Vám někdy možná zachrání život?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chcete zažít něco, co Vám někdy možná zachrání život? Už se nebudete bát, že se ocitnete v horách, poušti, hlubokých lesích, stepích, buši, moři, džungli, či opuštěném ostrově - bez pomoci a prostředků. Nebyli jste na vojně, ve skautu a máte zájem se naučit zajímavé věci a zjistit co ve Vás je? Tento balíček uvítají především milovníci adrenalinu a army stylu. Naskytla se možnost vyzkoušet si kurz přežití! Tak neváhejte a přijeďte si to užít s námi v maskáčích! Tato zábava je určena nejen otrlým chlapům, ale také ženám, které se nebojí zažít něco opravdu zajímavého.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo předáte svůj certifikát instruktorovi. Zážitek probíhá formou všeobecného seznámení, nauky a poznání, čeká Vás praktická ukázka přežití ve volné přírodě, zkusíte si rozdělat oheň všemi v přírodě dostupnými způsoby, orientaci v terénu. Extrémní přežití je zaměřeno na podrobnější obstarávání potravy, vody a léků z přírodních zdrojů, zajištění první pomoci pro záchranu života při úrazech. Čeká Vás průprava psychologií přežití, důležitou roli hraje také sebekázeň a autosugesce. Vyrobíte si nutné nástroje, uvážete uzly a provazy, poté, co vystopujete, kde se Vaše kořist pohybuje nalíčíte pasti a také si zkusíte nachytat ryby. Nutností pro přenocování bude umět si najít či postavit přístřeší, i taková zkouška zručnosti se Vám nabídne. Důležitým bodem celého zážitku je také zdolávání překážek (voda, roklina, skála atp.). Topografie a navigace tvoří nedílnou součást toho, jak přežít. Instruktor Vás proškolí i v tom, jak se chovat v případě, že budete muset v přírodě přežít mnohem déle, než po dobu pár dní a jak přežít přírodní katastrofy. Celou dobu kurzu vás budou doprovázet instruktoři , kteří si prošli výcvikem u jednotek SAS a Cizinecké legie.

Co zážitek obnáší?

3 denní kurz přežití, stravu MRE (Meal Ready to Eat), balíček k přežití, jmenný certifikát, cd a knihu s instruktáží přežití

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Doporučujeme pevnou, turistickou obuv a sportovní oděv (dle aktuálního počasí)

Na co určitě nezapomenout

Platný certifikát, spací pytel, batoh

Poznámka

Skupinu tvoří maximálně 20 účastníků. Zážitek vhodný pro muže i ženy od 15 let. Zážitek začíná vždy v pátek v 17:00 a trvá až do neděle do 14:00. Spací pytel a batoh (dostatečně velký na "spacák" a balíček k přežití) jsou nutností. Celtu na vybudování přístřešku zapůjčíme.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý

Pro koho

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Co je strava MRE?

  A: jedná se o samopřípravnou potravinovou dávku U.S. Army pro použití v boji nebo jiných těžkých podmínkách. Balíček je výživný a sestavený tak, aby nasytil dospělého člověka.

  Q: Co obsahuje balíček k přežití?

  A: Balíček obsahuje škrtadlo na oheň, troud, nožík, buzolu, strunovou pilku atd.

  Q: Mohu se zážitku účastnit i jako vegetarián?

  A: Zážitek může být do určité míry přizpůsoben, na místě obdržíte vegetariánské MRE.

Hodnocení zážitku

4.4 (10 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Březnice okres Příbram

od 2 499,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-

Praha/Čestlice

od 3 390,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.