Dovolená s dětmi v Pivovaru Cvikov

Vydejte se na dovolenou s dětmi a ubytujte se v hotelu Kleis, který je citlivě zasazen do prostoru bývalé sýpky pivovaru Cvikov.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vydejte se na dovolenou s dětmi a ubytujte se v hotelu Kleis, který je citlivě zasazen do prostoru bývalé sýpky pivovaru Cvikov. Součástí hotelu je resturace Sladovna, která pro své hosty připravuje pokrmy z čerstých surovin a na své si přijdou velcí a malí. Hotel se nachází na okraji Lužických hor, se spoustou míst vhodných k cyklovýletům či výletům pěšky. Vyzkoušejte například Cvikovské vycházkové okruhy a nebo poznejte filmová místa jako Panská skála - Prácheň, kde se natáčela Pyšná princezna či Pekelné Doly - Lindava, kde se točila pohádka s Čerty nejsou žerty. Zkuste také Hrad Tolštejn a rozhlednu Jedlovou - Jiřetín, kde si můžete zapůjčit koloběžky a co třeba Ještěd? Za zmínku určitě stojí také naučné interaktivní stezky. Užijte si rodinnou dovolenou.

Co se bude dít?

Na uvítanou dostanete welcome drink, ubytujete se v jednom z našich rodinných suitů a pak už si můžete vychutnávat kouzla okolní přírody i památky s dětmi či si užívat neomezenou konzumaci našeho cvikovského piva a děti zase limonády. Naše restaurace Sladovna nabízí po celou dobu rozmanitou škálu výborných pokrmů české moderní gastronomie. Těšit se můžete i na bohaté snídaně, které jsou připravovány formou bufetu. Čerstvá vajíčka či palačinky vám připravíme u snídaně vždy čerstvé na snídaňovém grilu.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 11 410,- Kč. Můžete ji využít v hotelu Kleis například na tento balíček služeb:
welcome drink,
ubytování na 3 noci v rodinném suitu „Inka“,
snídaně formou teplého i studeného bufetu,
neomezená konzumace piva pro 2 dospělé,
neomezená konzumace cvikovské limonády pro děti,
1x domácí dezert pro každého člena rodiny,
prohlídka Pivovaru Cvikov,
parkování v areálu Pivovaru Cvikov,
úschovna kol.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný za příplatek.

Oblečení

Dle plánovaných aktivit.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

Prohlídku Pivovaru Cvikov si prosím objednejte při rezervaci termínu pobytu. Pobyt je určen pro 2 dospělé a 2 děti (bez rozdílu věku). Postýlka pro děti do 3 let zdarma - potřebu užití postýlky nahlaste prosím již při rezervaci termínu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.