Dárky k pětadvacetinám

V tomto věku oslavenci většinou upřednostňují bujaré oslavy, tak se podle toho můžete řídit i Vy, při výběru dárku v podobě zážitku.

Dárky k pětadvacetinám

V tomto věku oslavenci většinou upřednostňují bujaré oslavy, tak se podle toho můžete řídit i Vy, při výběru dárku v podobě zážitku.

Dárky k 25. narozeninám pro ženy

Akční ženy jistě potěší zážitek, při kterém se dokážou pěkně odvázat. Jízda krásnými nablýskanými supersporty by tak mohla být tím pravým. Nebo úniková hra, na kterou mohou vyrazit i s partou kamarádů. Každopádně klasika jako beauty zážitky rozhodně niky nezklame. Exotickou masáží či návštěvou salonu tak vedle určitě nešlápnete.

Dárky k 25. narozeninám pro muže

A čím udělat radost mužům? Dopřejte jim pořádnou bláznivinu v podobě tandemového seskoku, nebo bungee jumpingu. A nebo taková jízda formulí jistě bude zážitkem na celý život. A ty s mírnější povahou zase potěšíte gurmánským zážitkem, kurzem vaření, odpočinkem při wellness, nebo třeba pobytem pro dva - pro něj a jeho drahou polovičku.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.