Dárky k dvacetinám

První kulatiny v dospělosti se musí řádně oslavit, za nás nejlépe nějakým akčním zážitkem. Darujte tedy oslavenci zážitkový dárek, díky kterému těch krásných dvacet let parádně oslaví.

4.9 (145 recenzí)

Dárky k dvacetinám
Dárky k dvacetinám

První kulatiny v dospělosti se musí řádně oslavit, za nás nejlépe nějakým akčním zážitkem. Darujte tedy oslavenci zážitkový dárek, díky kterému těch krásných dvacet let parádně oslaví.

Dárky pro ženy

Ženám uděláte radost nějakým beauty zážitkem. Profesionální manikúra, návštěva vlasového salonu nebo exotická masáž budou tím pravým, čím ji vykouzlíte úsměv na rtech.

Dárky pro muže

Pro pány by to zase chtělo něco více akčního s dávkou adrenalinu. Klasika jako bungee jumping nebo tandemový seskok zabodují za všech okolností. Sáhnout můžete i po sportovních zážitcích anebo zážitkových jízdách ať už na čtyřech kolech a nebo jen těch dvou.

Pokud je ale oslavenec klidnější povahy a na taková dobrodružství moc není, volbu vsaďte na kreativní kurz, luxusní degustaci, nebo prodloužený víkend na originálním místě.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.