Dárek k pětaosmdesátinám

Lámete si hlavu s tím, jak obdarovat někoho s tak požehnaným věkem? Vyberte dárek v podobě zážitku, kterých máme v nabídce plno.

4.9 (27 recenzí)

Dárek k pětaosmdesátinám

Radostice

3 990,-

Praha

2 330,-
Dárek k pětaosmdesátinám

Lámete si hlavu s tím, jak obdarovat někoho s tak požehnaným věkem? Vyberte dárek v podobě zážitku, kterých máme v nabídce plno.

Dárky k 85. narozeninám pro muže

Jak u žen, tak mužů to už na seskok padákem úplně nevidíme. Oba ale určitě potěšíte příjemně pojatým zážitkem. Jeho by mohla nadchnout návštěva vyhlášené restaurace, ve které zažije opravdové gurmánské dobrodružství. Nebo budete obdarovávat někoho, kdo nedá dopustit na zlatavý mok? Pivní lázně budou ideální volbou. Chce-li se dozvědět o pivu více, může zkusit zážitky spojené s výrobou piva. Nebo je spíše milovníkem kávy?

Dárky k 85. narozeninám pro ženy

Ženy zase potěší takové zážitky, které podtrhnou jejich krásu. I v tomto věku je totiž důležité chtít se světu líbit a dopřát si čas od času profesionální péči o zevnějšek. Zajímavou volbou budou určitě i kurzy, které oslaveňkyně může případně zažít i z pohodlí svého domova.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.