Vyberte si s kamarádkami vlastní film

Dámská jízda v kině

Užijte si večer s partou kamarádek po svém.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Užijte si večer s partou kamarádek po svém. Při tomto kinovém zážitku budete mít celý sál pro sebe. Můžete tak své zážitky z filmu komentovat už během promítání a nestarat se o to, že by vás napomínali podráždění sledující. A co se bude promítat? To je zcela ve vaší režii, může to být video z dovolené, váš léta oblíbený film a nebo současný trhák z kin. Ať už vyberete jakkoliv, budete nadšeni a o občerstvení se postará obsluha. Od toho bude k dispozici příjemná obsluha, kterou během promítání můžete kdykoliv přivolat, aby vám nabídla kvalitní víno či tapas. Dámská jízda může začít!

Co se bude dít?

Po příchodu do našeho kina zákazníky obsluha uvítá a uvede do kinosálu kde si bude moci vybrat místa k usazení. Po usazení představíme vína k degustaci a přineseme tapas. Jakmile bude zákazník v pohodlí usazen tak se ho optáme, jestli je připraven na filmový zážitek a objasníme mu, jak nás v průběhu promítání může přivolat (abychom docílili nerušeného filmového zážitku). Po skončení promítání předáme zákazníkovi pozornost podniku a popřejeme krásný zbytek večera.

Co zážitek obnáší?

Promítání filmu na přání,
občerstvení ve formě Tapas (sýry, salámy, olivy, oříšky, nachos),
degustace vína 5x 1,5dl/osobu (bohatý výběr z vinařství Kubík přímo na místě),
nealkoholické nápoje,
mapa a seznam doporučených barů / klubů v okolí k návštěvě hned po kině,
celou dobu bude k dispozici obsluha.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný za doplatek.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Pokud budete chtít zážitek pro více osob tak za každou další osobu je příplatek 750,- Kč. (*)Délka trvání je určena na základě zvoleného filmu s tím, že bereme rezervu před započetím promítání 30 min a po ukončení promítání 30 min. At si večer můžete užít a nikam nepospíchat.

Jak uplatnit benefity?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.