Tradiční čínské cvičení

Hluboká relaxace s Čchi Kungem

Čchi Kung je druh kondičního zdravotního cvičení, které je praktikováno generacemi mistrů bojových umění k upevnění a otužování těla a ducha, a které po staletí praktikují miliony Číňanů.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Čchi Kung je druh kondičního zdravotního cvičení, které je praktikováno generacemi mistrů bojových umění k upevnění a otužování těla a ducha, a které po staletí praktikují miliony Číňanů. Je založeno na opakování velmi přesných sad pohybů, speciálně navržených tak, aby prospívaly zdraví na mnoha různých úrovních. Přijďte si vyzkoušet tradiční čínské cvičení Čchi Kung pod vedením Mistra Zubaryeva. Dozvíte se mnoho zajímavého a naučíte se, jak pěstovat své čchi.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Následovat bude zahájení zážitku. Před cvičením Čchi Kung se vždy provádí kloubní rozcvička, která umožňuje propracování těla a jeho přípravu na intenzivnější cvičení bez zatížení kardiovaskulárního systému. Dál následuje samotný komplex Čchi Kung (tvrdý nebo měkký), kde tvrdé komplexy a formy jsou více aerobní - zaměřují se na utužování těla, šlach, vnitřních orgánů. Zatímco měkké formy se zaměřují na protahování a uvolnění těla pomocí rovnoměrného, volného dýchání. Každé cvičení z různých komplexů Čchi kungu je zacíleno na určitou skupinu svalů, část těla nebo orgán. U všech cviků je zapojeno celé tělo, a proto cvičení působí na celý organismus.

Co zážitek obnáší?

90 min. cvičení, konzultace vašeho zdravotního stavu a kondičních možností, na závěr rozbor dosažených výsledků (upozornění na slabiny, doporučení ke zlepšování/ zbavení se potíže). Jako bonus dostanete plán cviků Čchi Kung pro samostatné cvičení.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Mistr Alex Zubarjev projevil svůj zájem o oblast bojových umění již ve svých 10ti letech.

V roce 2005 začal navštěvovat školu bojových umění Kung Fu Wing Chun a v roce 2009 se stal trenérem. Od roku 2010 je předsedou spolku Evropská asociace WING CHUN (dříve SPORT CLUB COBRA). Na téma bojových umění pravidelně publikuje a pořádá nejrůznější semináře. Stal se trenérem řady uznávaných sportovců z různých odvětví sportu. Například reprezentačního týmu České republiky v plážovém volejbalu Kolocová & Sluková (Kiki & Maki), brankářky ženského týmu "FbC Panthers Praha" florbalové extraligy žen ČR Marie Topolové, nebo mistra České republiky v pétanque trojic (2015) a certifikovaného trenéra mezinárodní federace pétanque (FIPJP) Petra Fuksy.

Cílem trenéra – Alexe Zubarjeva je komplexní rozvoj zdraví každého klienta tak, aby se postupně stával silnějším fyzicky i psychicky. Svůj život věnoval sportu a osobnímu rozvoji a v rámci hierarchie tradiční Asijské školy stal Mistrem 5. danu tradiční školy Kung Fu, prezidentem Evropské asociace školy Kung Fu, šéf-instruktorem Mezinárodní federace tradičních bojových umění.

Oblečení

Pohodlné - sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 18 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Čchi Kung je vhodný pro dospělé všech věkových kategorií: muže i ženy, slabé i silné. Pro každého se vybírá individuální program, který počítá se specifickými charakteristikami daného člověka i jeho psychiky.

Pro koho

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 599,-

vícero lokalit

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 500,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.