Akrobatický let v závoďáku Eagle

Máte rádi adrenalin?

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Máte rádi adrenalin? Lákají Vás zážitky ve vzduchu, ale let kluzákem či letadlem pokládáte za příliš klidný? Vychutnejte si let v akrobatickém v akrobatickém závodním speciálu Christen Eagle, modernější facelift legendárního Pitts S2A, též Americké konstrukce. 220 koňských sil, kterými disponuje "nadupaný" letecký motor Lycoming o obsahu bezmála 6 litrů, umožňuje letounu o prázdné váze 530kg neočekávaně volný pohyb na obloze…Dopřejte si na vlastní kůži přetížení při ostrých zatáčkách, vývrtkách či letu na zádech. Už Vám běhá mráz po zádech? Přetížení, které zažijete, se Vám nesmazatelně usadí v paměti a na dlouhou dobu Vám vyčaruje na tváři široký úsměv. Seberte odvahu a vydejte se s námi vzhůru do oblak.

Co se bude dít?

Na letiště se dostavte min. 15 minut před Vaším letem! Po příjezdu na letiště se setkáte s kontaktní osobou, která se Vás ujme a sdělí Vám potřebné informace. Čeká na Vás patnáctiminutový akrobatický let se zkušeným pilotem. Po nastoupání do bezpečné výšky, cca 4500 stop nad terén zažijete stejný let, jako zažívají letečtí akrobati či piloti leteckých show. Před letem je nutné si odložit veškeré předměty z kapes, dlouhé vlasy sepnout do gumičky. Let není vhodné absolvovat nalačno.

Co zážitek obnáší?

Cca 20 minutový akrobatický let se zkušeným pilotem za kniplem.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný pouze jako divák.

Počasí

Má vliv (nízká oblačnost, nedostatečná viditelnost či nadlimitní vítr).

Oblečení

Pohodlné s ohledem na roční období.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Min. věk je 15 let a výška 155 cm. Maximální váha vč. oblečení je 95 kg a výška 195 cm. V případě zájmu o videozáznam ze zážitku je nutné jej nahlásit již při rezervaci termínu. Cena se hradí na místě ve výši dle aktuálního ceníku provozovatele letu. Pilot rozhoduje o provedení letu a je oprávněn odřeknutí letu v případě náhlého zhoršení počasí. Pilot odmítne let zájemci, u kterého panuje podezření na požití alkoholu či má pilot pochybnosti o jeho zdravotním či psychickém stavu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Zážitek není vhodný pro osoby s mozkovou příhodou a cévním či srdečním onemocněním, fyzická náročnost: střední až vyšší, psychická náročnost: střední – vyšší. Minimální věk je 15 let a výška min. 155cm. Maximální váha vč. oblečení je 95 kg a výška 195 cm. Pro absolvování zážitku nesmíte být pod vlivem alkoholu či jiných omamných nebo návykových látek.

Hodnocení zážitku

4.9 (23 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

okres Příbram

od 4 499,-

okres Příbram

od 5 599,-

okres Příbram

od 2 399,-

okres Příbram

od 2 699,-

okres Příbram

5 599,-

okres Příbram

od 3 799,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Vícero lokalit

od 4 250,-

vícero lokalit

od 15 700,-

vícero lokalit

od 18 700,-

Náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

vícero lokalit

od 2 830,-

Hradec Králové

7 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.