Mám poukaz |Studiový portrét

Zapůsobte už na první pohled.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Zapůsobte už na první pohled. Ve chvíli, kdy za vás promlouvá vaše fotografie se vyplatí využít služby profesionála. Portrét je vaší vizitkou v soukromém pracovním světě, pomáhá prolomit ledy při prvním elektronickém kontaktu a častokrát také rozhoduje o životních příležitostech. Vyšperkujte svou prezentaci na sociálních sítích nebo v médiích. Vyfotíme pro vás sadu špičkových portrétů dle vašich individuálních přání a potřeb. Sami si můžete zvolit styl portrétu. Díky svým zkušenostem vám Antonín Lavrenčík vytvoří studiový portrét, který bude vystihovat vaši osobnost a bude vhodný pro účely, pro které jej budete chtít použít. Příjemný a citlivý přístup i atmosféra, díky kterým bude focení milou záležitostí, je samozřejmostí.

Co se bude dít?

Po rezervaci termínu fotografovi zašlete svou představu o výsledné fotografii. Inspiraci můžete čerpat na webových stránkách fotografa Lavrenčíka, pinterestu či jiných platformách. Stačí jedna fotka, abych měl fotograf představu o tom, co se Vám líbí. Poté se sejdete v Ateliéru, vyberete společně pozadí pro portrét, dle Vašich požadavků připraví světelné nastavení, Vy se budete moci převléknout do Vámi přineseného outfitu. Váš outfit můžete v průběhu focení až 3krát změnit. Fotografovat se bude přímo do počítače a fotografie si během samotného procesu budete prohlížet na velkém monitoru. Následně Vám fotograf zašle link na Vaši soukromou galerii náhledových fotek. Vy si vyberete fotografie, které chcete vyretušované a v plném rozlišení. Vyretušované fotografie obdržíte elektronicky zpravidla do týdne od fotografování.

Co zážitek obnáší?

90 minut focení ve studiu Ateliér v továrně (focení až ve 3 outfitech, vybrat si můžete 2 pozadí a 2 světelné set-upy, které vytvoří jiný světelný efekt portrétu), 5 ks vyretušovaných fotografií dle Vašeho výběru.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Antonín Lavrenčík se řadí mezi přední české portrétní fotografy a lektory fotografie. Jeho služeb s oblibou využívají umělci, herci i politici. Klade důraz na vnitřní náboj portrétu, noblesní prezentaci portrétovaného a zejména na precizní a důmyslné svícení.

Portrétní fotografii vyučuje v Ateliéru v továrně s.r.o. a vede své workshopy ve Fotoinstitutu vedle Roberta Vana a dalších kapacit portrétního žánru fotografie. Jeho práci můžete najít na http://business-portret-praha.cz.

Pochází z rodiny, kde oba rodiče byli fotografy. On sám se fotografii plně začal věnovat během jeho vysokoškolských studií, kdy dominoval klasický film. S fotoaparátem trávil veškerý svůj čas a v temné komoře vyvolával své filmy a fotografie ještě „po staru“. Mezi jeho první fotoaparáty patřila Praktika, pak Nikon F80. Digitální technika ho přesvědčila svou pružností a nízkými provozními náklady. Nyní fotografuje s fotoaparáty Nikon D750.

Doprovod

Je možný, pouze jako divák.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Více v poznámce k zážitku níže.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Doporučení: vezměte si oblečení bez vzorů a výrazných křiklavých barev. Dámy, vezměte s sebou sukni či šaty, ale pokud nosíte, tak také kalhoty. Dámy i pánové, pokud chcete vypadat štíhle, vyvarujte se bílé a horizontálních proužků. Trika či košile s delšími rukávy - obnažené paže mohou být zrádné.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (3 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.