Profesionální příprava sushi pro dva

Máte chuť na sushi? A chcete se jej naučit dělat tak, aby i příprava sushi doma dosahovala úrovně profesionála? Pak pro vás a váš doprovod máme ideální dárek.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Dopřejte si příjemný večer v japonské restauraci Miyabi s 28letou tradicí, kde sushi nejen ochutnáte, ale také se podíváte, jak sushi správně připravit. Miyabi zkušený kuchař vám s grácií japonského sushi mistra vysvětlí zásady přípravy, názorně vše ukáže a přidá i různé veselé příběhy ze světa sushi. Domů si odnesete kompletní balíček pro přípravu sushi a sami si doma zkusíte, co je možné z rýže a pár surovin vykouzlit. Majitelka restaurace Darja Kawasumi získala v Japonsku několik prestižních ocenění za autentické zprostředkovávání kvalitní japonské kuchyně. Její restaurace byla mnohokrát oceněna i na české gastronomické scéně. Zažijete netradiční večer a velký kulinářský zážitek.

Co se bude dít?

Večeře či oběd obsahující průřez japonskou kuchyní, podrobný výklad jídel se zvláštním zaměřením na sushi, která budou připravena přímo před Vámi šéfkuchařem restaurace Miyabi. Dozvíte se zajímavosti o historii sushi a o Japonsku. Na závěr obdržíte balíček surovin pro kompletní přípravu sushi doma.

Co zážitek obnáší?

Menu pro dva připravené šéfkuchařem, servírované ve stylové japonské nekuřácké restauraci, tradiční zelený čaj, speciální péči šéfkuchaře, balíček pro kompletní přípravu sushi doma.

Balíček neobsahuje

Doprava na místo konání zážitku, služby a produkty nad rámec obsahu balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný za příplatek.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Je v tomto zážitku zahrnuto pojídání Sushi?

  A: Ano - jíte v průběhu doby trvání zážitku.

Hodnocení zážitku

4.8 (30 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Nejprodávanější

Praha

1 899,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější
- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-

Mladá Boleslav

3 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.