LeGrill-banner.png

Poukaz do Le Grill Restaurace

Vydejte se s partnerem či partnerkou a nebo s přáteli do luxusní restaurace Le Grill, která nabízí moderní českou i mezinárodní kuchyni a jak název napovídá, i speciality z grilu.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno

Platnost poukazu do 30.09.2024

20% sleva
nejprodávanější 20% sleva
20% sleva

Na co se budete těšit

Vydejte se s partnerem či partnerkou a nebo s přáteli do luxusní restaurace Le Grill, která nabízí moderní českou i mezinárodní kuchyni a jak název napovídá, i speciality z grilu. Restaurace nabízí jak luxusní večeře, tak i bohaté bufetové snídaně, obchodní obědové menu a během letních měsíců zahradní grilování s živou hudbou. Restaurace je součástí luxusního hotelu The Grand Mark, jež byl vybudován z barokního paláce z 15. století. Usedněte do neobarokních židlí a pochutnejte si na delikatesách vznikajících pod rukama šéfkuchaře Jaromíra Hlavsy, který sbíral 9 let zkušenosti v nejlepších restauracích ve Velké Británii a v kuchyni používá výhradně čerstvé sezónní a lokální suroviny. A co usednout do zimní zahrady, která za letního počasí volně přechází do rozlehlé soukromé zahrady s barokní fontánou, korzujícími pávy a živou klavírní hudbou vytváří jedinečnou atmosféru.

Co se bude dít?

Po příchodu v den rezervace předložíte svůj zážitkový poukaz a následně budete uvedeni ke stolu. Hodnotu poukazu můžete čerpat jak v Le Grill Restauraci, tak i Two Steps Baru. Přesáhne-li Vaše konzumace hodnotu poukazu, hradíte rozdíl na místě. Poukaz nelze použít na úhradu alkoholických nápojů.

Co zážitek obnáší?

Večeři či oběd dle vlastního výběru v hodnotě 2500,- Kč.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby, produkty a alkoholické nápoje nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Smart casual.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Le Gril Restaurace byla vyhlášena v roce 2021 druhou nejlepší restaurací v kategorii Top Picture - Perfect Restaurant na světě.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

20% sleva

Praha

1 500,- od 1 199,-

20% sleva

Praha

2 000,- od 1 599,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.