Dárky k svátku pro muže

Hledáte originální dárek pro muže, který by byl netradiční, zábavný a zanechal v srdci dlouhotrvající vzpomínku? Vyberte zážitek jako dárek k svátku a překvapte!


Dárky k svátku pro muže

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

20% sleva Nejprodávanější

Praha

1 500,- od 1 199,-

Nejprodávanější

Horní Bezděkov

1 049,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-

Praha - Suchdol

od 999,-

Vícero lokalit

Praha, Brno, Liberec, Svitavy, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové

od 1 699,-

Beskydy

2 790,-

České Budějovice

1 290,-
Dárky k svátku pro muže

Hledáte originální dárek pro muže, který by byl netradiční, zábavný a zanechal v srdci dlouhotrvající vzpomínku? Vyberte zážitek jako dárek k svátku a překvapte!

Adrenalinové zážitky pro muže

Darujte mu možnost stát se pilotem se simulátorem Boeingu 737 nebo Formule 1. Nadšence auto-moto potěší jízda v elektrické Tesle nebo v legendárním Chevrolet Camaro 2010. Chcete mu darovat větší výzvu? Paragliding v Beskydech bude adrenalinová pecka, při které si užije krásné výhledy na okolní krajinu.

Netradiční zážitky a povolání na zkoušku

Pro muže, kteří jsou zvědavý a chtějí zkusit něco nového, máme v nabídce hned několik zážitků, kdy si zkusí jiné povolání. Jedním takovým je možnost stát se automechanikem na zkoušku a naučit se něco nového, nebo mu darujte zážitek staň se bagristou. Hledáte nějaký netradiční dárek? Tak to bude kurz bojového umění kendó nebo kurz potápění v potápěčském centru to pravé.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.