Gurmánská noc na Chateau Herálec

Luxus, pohodlí, prostornost, lahodné pokrmy…To vše Vám nabídneme, pokud se stanete hosty našeho jedinečného boutique hotelu Chateau Herálec - velkolepého sídla se standardy a vymoženostmi dneška, evokující doby dávno minulé, kdy páni kráčeli po širokých kamenných schodištích, hodovali v síních pod klenbami, odpočívali u ohniště a radovali se u vína v přítmí sklepů.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Luxus, pohodlí, prostornost, lahodné pokrmy…To vše Vám nabídneme, pokud se stanete hosty našeho jedinečného boutique hotelu Chateau Herálec - velkolepého sídla se standardy a vymoženostmi dneška, evokující doby dávno minulé, kdy páni kráčeli po širokých kamenných schodištích, hodovali v síních pod klenbami, odpočívali u ohniště a radovali se u vína v přítmí sklepů. Ubytujeme Vás v krásném apartmá zámku a dopřejeme péči hodnou králů. Náš erb - pět okvětních plátků herálecké růže, půlených červení a stříbrem, je symbolem kvality a luxusu, pohody, soukromí a výjimečnosti.

Co se bude dít?

Při příjezdu Vás uvítáme šumivým sektem, pomůžeme Vám se zavazadly, zaparkujeme Vaše auto a doprovodíme Vás na pokoj. Ostatní je jen na Vás. Můžete se třeba vypravit na procházku anglickým parkem z 18. století, jít si zaplavat do zámeckého bazénu pod klenbami, zrelaxovat ve vířivce ve starobylé věži nebo dopřát svému tělu uvolnění v bylinkové sauně. Večer pro Vás přichystáme gurmánskou večeři v podání 6-chodového degustačního menu pro 2 osoby. Na závěr obdržíte skleničku vynikajícího portského vína a kornout zámeckých pralinek, které si můžete vychutnat v knihovně u zapáleného krbu. Od 1. dubna do 30. listopadu je možné za příznivého počasí využít projížďky v kabrioletu Mercedes Benz E (pronájem je zdarma, platí se pouze symbolický poplatek za ujeté kilometry – cca 9 Kč/km dle aktuálního ceníku dodavatele – úhrada na místě). Check in 15:00, check out 12:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 11 115,- Kč. Můžete ji využít v Chateau Herálec například na tento balíček služeb:
welcome drink,
ubytování v pokoji kategorie Standard Double na 1 noc včetně zdravé snídaně připravené z produktů pocházejících převážně z lokálních zdrojů,
1x lahev Prosseca,
1x 6-chodové degustační menu se skleničku portského a kornout zámeckých pralinek pro dva,
neomezený vstup do Wellness & Spa by L‘OCCITANE (finská, švédská a parní sauna, bazén, vířivka, fitness, silencárium),
zapůjčení horských kol včetně helem nebo vozíku pro děti,
zapůjčení nordic walking hůlek,
využívání golfového trenažeru.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu, poplatek za ujeté kilometry. Na místě se hradí poplatek městu 21 CZK/osoba/noc. Cena se může měnit v závislosti na vyhlášce města.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Dle vlastního výběru.

Na co určitě nezapomenout

OP, či jiné doklady, zážitkový poukaz.

Poznámka

Na místě máte možnost dokoupit další služby jako např.: služby ve spa & wellness, vířivou vanu, golfový trenažer, fitness.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Je možné se ubytovat i s pejskem?

  A: Ano, je to možné za poplatek 500,-/za celý pobyt (není povolen vstup do některých prostorů zámku, restaurace, wellness apod.)

Hodnocení zážitku

5 (11 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.