Pobyt v Jizerských horách pro běžkaře

Našli jsme pro vás dokonalé místo, kde se snoubí krásná příroda, luxus a ideální tratě pro běžkaře.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Našli jsme pro vás dokonalé místo, kde se snoubí krásná příroda, luxus a ideální tratě pro běžkaře. Užijte si ubytování pro vás dva v nově zrenovovaných pokojích 1. jizerskohorského resortu Montanie u vodní nádrže Souš. Přímo od resortu vychází běžkařská stopa, která je pravidelně upravovaná správou běžkařských tratí Jizerských hor. Vydat se můžete na horskou chatu Smědava, kde ochutnáte pravé jizerskohorské borůvkové knedlíky, nebo na celodenní výlety Jizerskými horami. Samozřejmostí je půjčovna běžkařských lyží i bot. Přijeďte si také užít úžasné výhledy na Jizerské hory a senzační gastronomii místní panoramatické restaurace, kde si vychutnáte bohaté snídaně formou bufetu. Unavené svaly pak můžete zrelaxovat v Balneu, kde naleznete whirlpool, vnitřní nerezový bazén s protiproudem, finskou saunu, páru, relaxační místnost a sluneční terasu.

Co se bude dít?

Po příjezdu do resortu odevzdáte poukaz na recepci a poté Vás už čeká jeden z vybraných pokojů resortu Montanie a sportovní pobyt na běžkách. Při rezervaci termínu prosím nahlaste, zda si lyže a boty budete půjčovat a v jaké velikosti. V případě, že si chcete na pobyt vzít své vlastní lyže i boty, jako náhradu za půjčovné můžete v rámci balíčku využít porci jizerskohorských borůvkových knedlíků pro každého v kultovní horské chatě Smědava nacházející se 6 km na běžkařské stopě od resortu. Check-in: 14.00, check-out: 11.00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 9 740,- Kč. Můžete ji využít v resortu Montanie například na tento balíček služeb:
ubytování pro 2 dospělé osoby na 2 noci ve wellness budovách (B,C,D,).
Polopenze (obsahuje: Snídaně formou bohatého bufetu a večeře formou salátového baru, polévky, hlavního jídla /výběr ze 3 variant/, sladkého dezertu či ovoce).
Neomezený vstup do Wellness&Spa (08:00-20:00 vnitřní nerezový bazén s protiproudem, whirlpool, relaxační místnost, lehátka, wellness bar, sluneční terasa, 16:00-20:00 pravá finská sauna, pára).
Zapůjčení běžkařských lyží a bot,
mapa běžkařských tratí pro oba.
V případě, že si přivezete svůj běžkařský set, dostanete na recepci poukázku, kterou využijete na chatě Smědava na porci borůvkových knedlíků.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Hotel Montanie vznik již před 10 lety z původního rekreačního zařízení státu Darré. Svým jednoduchým uspořádáním a čistotou plnil roli dobrého horského hotelu a své hosty uchvacoval bezprostředním kontaktem s jizerskohorskou přírodou. Nyní se hotel mění v resort Montanie. Renovací, opravami, údržbou a novou koncepcí designu se jako zázrakem bývalý průměrný hotel stává bezkonkurenčním horským resortem, který nabízí nejlepší ubytování a zázemí v Jizerskýh horách.

Jako nezaměnitelný sjednocující prvek resortu je unikátní zevní dřevěný obklad obytných budov, ke kterému se využívá výlučně odpadní (palivové) dřevo z výroby trámů, hranolů a fošen. Dřevo najdete spolehlivě hned v několika podobách v každém pokoji či apartmánu. Nejenže máme dřevěná okna, naprostá většina pokojů má ušlechtilou podlahu z olejovaného dřeva, většina pokojů má část stěn obložené dřevěnými materiály. Z masivního dřeva jsou stoly, židle, lavice i solitérní dřevěné artefakty.

Panoramatická restaurace je součástí resortu Montanie ve výšce 777 m n.m., pár metrů nad hladinou vodní nádrže Souš, na kterou je výhled ze všech oken. Rustikální restaurace s barem a posezením u krbu (denní a veřejná restaurace) má celodenní provoz.

Jizerské hory jsou již vyhlášeným rájem pro pěší turistiku, jízdní kola, běžky (přímo před hotelem jedno z nástupišť na Jizerskou magistrálu, fotografování přírody, ale i pozorování zvěře včetně jelenů. I sjezdovému lyžování se můžete věnovat přímo v Desné, či nedalekém Harrachově. Přímo před hotelem je kvalitní v délce více než dvou km zcela hladká a Soušskou vodní nádrž obkreslující asfaltová komunikace využívaná in line bruslaři.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

V resortu se nachází také sauna, ze které se můžete ochladit skokem do sněhu. Večer můžete posedět u rozpáleného krbu a vybrat si z nabídky vín naší vinotéky. Zážitek je možné čerpat dle volné kapacity provozovatele září – červen (mimo vybraných víkendů, např. Velikonoce, Silvestr). Měsíce červenec a srpen jsou primárně vyhrazeny pro vícedenní pobyty od 4 nocí. Na konci června je však možné zkusit poptat volnou kapacitu hotelu na dvě noci v těchto letních měsících.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (6 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.